Dětská postel ERGO R02 s čalouněným čelem

Cena za kus bez DPH
12 122 CZK
Cena za kus včetně DPH
14 668CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
14 668
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Simple
Plus
prosím zvolte
prosím zvolte
Dalia - koženka
Peck
Shock
Braid
Sammy
Firefly
Griff
Lecter
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
NIDI - logo

NIDI - Špičkový dětský nábytek od BATTISTELA Dětský nábytek NIDI je součástí společnosti BATTISTELLA , která začala pracovat na svých produktech již před více než 70 lety. Vyrábí...

Elegantní postel Ergo R02 s čalouněným čelem

Jiná barva každý měsíc

Dětská postel Ergo R02 má jednoduchý a přitom efektní design. Vybrat si u tohoto typu postele můžete také odnímatelné čalouněné čelo včetně velkého výběru barevných látek, čímž ještě podtrhnete design tohoto kousku. Postel je součástí širší kolekce moderního nábytku do dětských ložnic, má obrovskou škálu sladěného ložnicového nábytku a doplňků. Rozměry postele jsou 88 x 209 cm, 98 x 209 cm, 108 x 209 cm, 128 x 209 cm, 88 x 199 cm, 98 x 199 cm, 108 x 199 cm, 128 x 199 cm, celková výška 92 cm. Cena postele je uvedena bez matrace a roštu.

Pohodlné dětské postele Nidi

Krása, ergonomie, bezpečnost a funkce jsou vlastnosti, s nimiž značka navrhuje dětský nábytek, aby byl každý prostor stimulující, lákavý, bezpečný a uvolňující: nejlepší možné místo pro hraní, spaní, učení a růst. Nidi vykresluje ložnici i nábytek v ní jako příběh vybavený doplňky, tapetami, látkami a samolepkami - prvky, které dodávají charakter a činí místnost osobní, teplou a příjemnou.

Nidi - italská designová lahůdka z Trevisa

Historie společnosti Nidi je spjata s městem v severoitalské provincii Treviso, která je již více než šedesát let přední značkou v oblasti nábytku. Nidi respektuje životní prostředí a zdraví pracovníků i zákazníků. Používá pouze ekologické panely certifikované podle ISO 9001, vyráběné s téměř nulovými emisemi formaldehydu a vyrobené z regenerovaného dřeva, které je šetrné k životnímu prostředí, místo kácení stromů. I jejich obalové systémy jsou ekologicky kompatibilní a stoprocentně recyklovatelné. Díky způsobu výroby je nábytek Nidi 100% bezpečný pro děti.

Nábytek přesně podle vašeho vkusu

Oslovily vás designové kousky Nidi? Protože Nidi má opravdu chytře vymyšlený sestém doplňků, využijte konfigurátor a nastavte si svůj vybraný kousek přesně tak, jak si jej do svého interiéru představujete. Popusťte uzdu své fantazii. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Katalog
Nidi_catalog_Next.pdf
Nidi_catalog_Kids.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE