Postel INDY se dvěma šuplíky

Cena za kus bez DPH
25 007 CZK
Cena za kus včetně DPH
30 258CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
30 258
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Plus
Simple
Výrobce:
NIDI - logo

NIDI - Špičkový dětský nábytek od BATTISTELA Dětský nábytek NIDI je součástí společnosti BATTISTELLA , která začala pracovat na svých produktech již před více než 70 lety. Vyrábí...

Bytelná postel Indy se dvěma šuplíky

Elegantní řešení

Chcete pro své dítě něco opravdu skvělého? Dětská postel Indy je nesmírně pohodlná a elegantní. Skvělý a velkorysý úložný prostor s barvou dle vašeho výběru a dřevěnou kostru, která je konstruována až k zemi. Postel je součástí širší kolekce moderního nábytku do dětských ložnic, má obrovskou škálu sladěného ložnicového nábytku a doplňků. Rozměry postele jsou 102 x 235 cm, výška 41,8 cm. Cena postele je uvedena bez matrace.

Pohodlné dětské postele Nidi

Krása, ergonomie, bezpečnost a funkce jsou vlastnosti, s nimiž značka navrhuje dětský nábytek, aby byl každý prostor stimulující, lákavý, bezpečný a uvolňující: nejlepší možné místo pro hraní, spaní, učení a růst. Nidi vykresluje ložnici i nábytek v ní jako příběh vybavený doplňky, tapetami, látkami a samolepkami - prvky, které dodávají charakter a činí místnost osobní, teplou a příjemnou.

Nidi - italská designová lahůdka z Trevisa

Historie společnosti Nidi je spjata s městem v severoitalské provincii Treviso, která je již více než šedesát let přední značkou v oblasti nábytku. Nidi respektuje životní prostředí a zdraví pracovníků i zákazníků. Používá pouze ekologické panely certifikované podle ISO 9001, vyráběné s téměř nulovými emisemi formaldehydu a vyrobené z regenerovaného dřeva, které je šetrné k životnímu prostředí, místo kácení stromů. I jejich obalové systémy jsou ekologicky kompatibilní a stoprocentně recyklovatelné. Díky způsobu výroby je nábytek Nidi 100% bezpečný pro děti.

Nábytek přesně podle vašeho vkusu

Oslovily vás designové kousky Nidi? Protože Nidi má opravdu chytře vymyšlený sestém doplňků, využijte konfigurátor a nastavte si svůj vybraný kousek přesně tak, jak si jej do svého interiéru představujete. Popusťte uzdu své fantazii. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1020
Hloubka (délka) (mm) 2350
Celková výška (mm) 418
Objem balení (m3) 3,7
Záruka (měsíce) 24

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE