Cena za kus bez DPH
62 741 CZK
Cena za kus včetně DPH
75 917CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
75 917
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Bentley
Mover
Panama
Penelope
Silvia
Smile
Velluto
Alba
Bilia
Brando
Crystal
Fluff
Joint
Mira
Montana
Nicla
Tecla
Air
Cruise Melange
Galles
Karma Bouclé
Manhattan
Mario
Nord Wool
Sauvage
Taurus
Tobago
Výrobce:
Noctis

Designové postele NOCTIS Luxus pro pohodlný spánek Toto je postel Noctis : počínaje prvotním návrhem designu až po doručení k zákazníkovi je společnost Noctis hrdá na to, že...

Pohodlná postel JOE

Pro dokonalý spánek

Designová postel Joe vyniká svým zajímavě řešeným čelem a maximálním komfortem. Pruhy textilu jsou propletené s dřevěnými laťkami a tvoří tak nevšední prvek celé ložince. Rám  a nožky jsou vyrobeny z masivního dřeva ve třech variantách úpravy. Čalounění je k dispozici v široké škále barev i materiálů a potah postele i výplet čela jsou snímatelné. Možnosti výběru velikosti i typu postele nabízejí široké možnosti personalizace a vy si tak sami stvoříte kousek splňující všechny vaše požadavky.


Italské postele jsou vyráběny pro středomořský styl stlaní, proto vám při použití standardní matrace vznikne mezera asi 1,5 centimetru na krajích postele. Kontaktujte naše specialisty, kteří vám pomohou vybrat správnou velikost matrace.

Jak si zařídit ložnici?


Pokud se dobře nevyspíte, je velmi pravděpodobné, že budete přes den rozlámaní a nepříliš produktivní. Aby se vám to nestalo, připravili jsme pro vás krátké video. V něm vám poradíme, jak správně zařídit ložnici, ve které se vám bude spát jako na obláčku. Zaměříme se nejen na výběr postele a matrace, ale také na volbu zatemnění, osvětlení, vhodných barev a drobného nábytku.

Možnosti systémů otevírání postele

Folding boxy mají srolovatelnou podlážku kvůli snadnému úklidu pod postelí (viz video). U variant Ring je možnost výškového nastavení polohy roštu.

Typy postelí v nabídce:

Folding box - výklopný systém (vč. roštu) - INFO
Ring PFI - fixní (neotevírací) typ postele (vč. roštu) - INFO


Další možnosti typů postelí dostupné na dotaz:

Folding box comfort - INFO

Folding box automatic - INFO

Folding box ergonomic - INFO

Ring - INFO

Velikosti postelí (pro velikosti matrací)

Postele jsou k dispozici ve velikostech 149 x 219,5 cm (140 x 200 cm), 169 x 219,5 cm (160 x 200 cm), 189 x 219,5 cm (180 x 200 cm). Na dotaz jsou možné tyto velikosti pro matraci: 120 x 200 cm, 90 x 200 cm

Rošty, matrace a čalounění


K posteli je dodáván standardní rošt (= kovový rám a dřevěné lamely). Možnost volby zakoupení speciálních roštů, místo standardně dodávaného roštu. Máte-li požadavek na speciální rošt, kontaktujte násPŘEHLED VŠECH DOSTUPNÝCH ROŠTŮ >>

Nožičky postele

  • Dřevěné (výška 435 mm)


Všechny dostupné typy nožiček je možné objednat i v Pantone barvách.

Sladké sny s Noctis

Maximální pohodlí a neokoukaný design, to přinese společnost Noctis do vaší ložnice. Patentované postele vznikají v italském regionu Marche, který je proslulý tradičním řemeslem. Noctis vnáší do výroby inovativní technologie, celou paletu tvarů i barev a také vsou vášeň pro estetiku a detail. Tak vybavte své komnaty postelí, která poskytne kvalitní odpočinek a navíc bude vypadat stylově.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1490 / 1690 / 1890
Hloubka (délka) (mm) 2195
Celková výška (mm) 1205
Záruka (měsíce) 24
Snímatelný potah Ano

Katalog
katalog_NOCTIS_THE_PROJECT_2020.pdf
katalog_Noctis_2020.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony