Hodiny 2 PUNTOS

Cena za kus bez DPH
13 572 CZK
Cena za kus včetně DPH
16 422CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
32 844
Dostupnost: Do 8 týdnů
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
Výrobce:
NOMON - logo

NOMOM - Špičkový výrobce designových hodin NOMON je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Ze sídla v hlavním španělském městě Barcelona se mu podařilo...

DESIGN:
José María Reina
José María Reina

José María Reina is a versatile and self-taught designer. He belongs to the generation that promoted Barcelona as city of reference in the industrial design field. His multidisciplinary work in...

Designové nástěnné hodiny PUNTOS

Praktická dekorace na vaši zeď

Dokonalá rovnováha mezi kreativitou a technologií a vysoce kvalitní avantgardní model, i tak lze charakterizovat model PUNTOS. Moderní nástěnné hodiny PUNTOS o průměru 43 cm od španělské značky NOMON jsou k dispozici v provedení z dřeva calabo. Mechanismus je ukrytý v boxu z leštěné mosazi, a to vše doplňuje pár tenkých dřevěných ručiček. Hodiny jsou vybaveny mechanimem UTS GERMAN. Mechanismus hodin je tichý a montáž velmi nenáročná. Dřevěná konstrukce se perfektně hodí například do kanceláře, domácí pracovky, ale také do obývacího pokoje nebo předsíně.

Pestrá kolekce PUNTOS

Řada PUNTOS, kterou pro značku NOMON navrhl designér José María Reina, je jako stvořená pro prostory v moderním stylu - snadno lze dosáhnout vynikajících kontrastů s barvami stěn a nábytku a doplňků. Hodiny tvoří obruče nebo jen časové body, obě varianty ale mají jedno společné - minimalistický design. Naši architekti a designéři vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Neváhejte nás kontaktovat nebo se stavte osobně v našem showroomu v Praze-Karlíně. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 530
Hmotnost produktu (kg) 9
Objem balení (m3) 0,03
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Průměr (mm) 430

Katalog
FT-DOS-PUNTOS.pdf
3D prvky
dos_puntos.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Hodiny 2 PUNTOS ocelové Ø 43 cm
Doprava zdarma
Hodiny 2 PUNTOS dřevěné Ø 43 cm
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE