Hodiny 2 PUNTOS

Cena za kus bez DPH
13 573 CZK
Cena za kus včetně DPH
16 423CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
16 423
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
Výrobce:
NOMON - logo

Designové hodiny NOMON Kreativní technologie do interiéru  Nomon je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Ze sídla v hlavním španělském městě Barcelona se...

DESIGN:
José María Reina
José María Reina

Jose Maria Reina , narozený ve španělské Seville, je všestranný designér a ve svém oboru samouk. Patří ke generaci, která propagovala Barcelonu jako referenční město v oblasti průmyslového...

Designové nástěnné hodiny PUNTOS

Praktická dekorace na vaši zeď

Dokonalá rovnováha mezi kreativitou a technologií a vysoce kvalitní avantgardní model, i tak lze charakterizovat model PUNTOS. Moderní nástěnné hodiny PUNTOS o průměru 43 cm od španělské značky NOMON jsou k dispozici v provedení z dřeva calabo. Mechanismus je ukrytý v boxu z leštěné mosazi, a to vše doplňuje pár tenkých dřevěných ručiček. Hodiny jsou vybaveny mechanimem UTS GERMAN. Mechanismus hodin je tichý a montáž velmi nenáročná. Dřevěná konstrukce se perfektně hodí například do kanceláře, domácí pracovky, ale také do obývacího pokoje nebo předsíně.

Pestrá kolekce PUNTOS

Řada PUNTOS, kterou pro značku NOMON navrhl designér José María Reina, je jako stvořená pro prostory v moderním stylu - snadno lze dosáhnout vynikajících kontrastů s barvami stěn a nábytku a doplňků. Hodiny tvoří obruče nebo jen časové body, obě varianty ale mají jedno společné - minimalistický design. Naši architekti a designéři vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Neváhejte nás kontaktovat nebo se stavte osobně v našem showroomu v Praze-Karlíně. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 530
Průměr (mm) 430
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,03
Hmotnost produktu (kg) 9

Katalog
FT-DOS-PUNTOS.pdf
3D prvky
dos_puntos.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Hodiny 2 PUNTOS ocelové Ø 43 cm
Doprava zdarma
Hodiny 2 PUNTOS dřevěné Ø 43 cm
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE