Cena za kus bez DPH
13 652 CZK
Cena za kus včetně DPH
16 519CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
16 519
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Synergy
Spectrum leather
prosím zvolte
Výrobce:
Normann Copenhagen - logo

Kvalita. Zodpovědnost. Bestseller. Legenda. Umíme si vybírat, s kým začneme spolupracovat. Proto jsme zvolili společnost Normann Copenhagen . O společnosti Normann Copenhagen Kvalitní...

DESIGN:
Simon Legald
Simon Legald

V roce 2012 dokončil studia na Royal Danish Academy of Fine Arts. Legaldovi produkty jsou většinou vytvořené na základě spojení řemesla a průmyslu. Soustředí se nejen na nábytek, ale také na různé...

Židle Herit - polstrovaná

Ztělesnění historie

Dánská tradice, nadčasové linie, čistota. Modelem při vytváření řady HERIT stála dánská historie nábytku, ze které designér Simon Legald vybral jen to nejlepší a obohatil je o novinky. Právě v řadě HERIT se sjednotilo několik ér dánského designu.

Simon Legald

"Dle mého názoru jednoduchost popisuje opravdovou identitu objektu a tím ho dělá důvěryhodným. U objektů zvýrazňuji jejich hlavní rysy a nepřidávám zbytečné detaily. To objektu dává srozumitelný a upřímný výraz."

Designér Simon Legald

Něco málo o židli


Dubové dřevo spolu s kvalitním plastovým opěradlem poskytují stabilitu a pevnost. Precizně navržený tvar židle koresponduje s tvarem těla a poskytuje tak perfektní oporu. Barvy v nabídce čalounění jsou vybrané tak, aby podtrhly a neutlumily jednoduchou krásu židle - tedy tlumené, přírodní tóny.


Využití

Kam s ní?


Zamilovali jste se do židle Herit? Vzhledem k tomu, že se v této židli snoubí to nejlepší z dánské historie nábytku, se židle hodí opravdu kamkoliv. Jídelna, pracovna, muzeum, pracovna, kavárna, restaurace, galerie. Kam ji umístíte, tam bude za hvězdu.

Šířka (mm) 600
Hloubka (délka) (mm) 510
Celková výška (mm) 815
Výška sedáku (mm) 450
Hmotnost balení nebo produktu (kg) 9,3
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál plast, masivní dřevo, kůže, látka
Katalog
Produktový list - HERIT 2018.pdf
3D prvky
Herit 2D Files.zip
Herit 3D Files.zip
Registrujte se doprofizony
Doprava zdarma
Novinka
Špičkový design
Židle Herit

Židle Herit

Normann Copenhagen13 516 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE