Cena za kus bez DPH
41 394 CZK
Cena za kus včetně DPH
50 087CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
50 087
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
OFFECCT

Švédský designový nábytek OFFECCT  Minimalistický interiér s tradicí Offecct pochází ze samotného srdce Švédska - z komunity s dlouhou a slavnou řemeslnou tradicí města Tibro....

DESIGN:
Robin Rizzini, Lucio Quinzio Leonelli, Bruno Fattorini
Robin Rizzini, Lucio Quinzio Leonelli, Bruno Fattorini

Italské studio Fattorini+Rizzini+Partners , kde je Robin Rizzini hlavní designér, Lucio Quinzio Leonelli vedoucí partner a Bruno Fattorini prezident, bylo založeno a sídlí v Miláně. Studio...

Stůl k designové modulové sestavě MEET

Nekonečné množství kombinací

Skupina italských designérů Fattorini+Rizzini+Partners navrhla modulovou sedací sestavu Meet tak, aby byla funkční v prostoru a variabilní podle potřeby. Aspekt udržitelnosti a zlepšení zvukových vlastností v místnosti byl jedním z cílů této série vhodné zejména do komerčních prostor. Stůl je vyroben z bíle pigmentované dubové dýhy a podstavec z černě mořené MDF desky. Lze doplnit praktickými elektrickými zásuvkami. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Rozměry: 86 x 86 x 26 cm (šířka x hloubka x výška)

Jak vybrat tu správnou sedačku


Sedací souprava je srdcem každého obývacího pokoje, je tedy třeba vybrat takovou, která je nejen designová, ale také funkční. Na co se musíte při jejím nákupu zaměřit? A jaké typy najdete na trhu? To jsme pro vás shrnuli do našeho videa.

Severský nábytek vyrobený s láskou i ohledem na životní prostředí

Švédská firma Offecct už od roku 1990 vyrábí jedinečné kousky, které se nestanou přítěží pro přírodu a přináší skutečnou hodnotu společnosti i jednotlivcům. Zpracování i design odpovídá nárokům současného života, ale sedací nábytek, stolky i doplňky vydrží po dlouhé generace, nevzniká tedy zbytečný odpad. Aby značka ještě více prodloužila trvanlivost kousků, poskytuje službu, která vyčistí nebo přečalouní používaný nábytek a vdechne mu tak nový život.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 860
Hloubka (délka) (mm) 860
Celková výška (mm) 260
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,6
Hmotnost produktu (kg) 32
Materiál dřevo

Katalog
Meet_Sofa_System_Offecct_EN.pdf
Offecct-News-2020.pdf
3D prvky
Meet_AutoCAD_2D.zip
Meet_AutoCAD_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony