Dětská postýlka přenastavitelná ZOOM - lesklá bílá

Cena za kus bez DPH
16 273 CZK
Cena za kus včetně DPH
19 690CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
19 690
Dostupnost: Do 6 týdnů
Minimální objednatelné množství: 1 ks
ks
Výrobce:
PALI - logo

PALI - Elegantní dětský nábytek Italská společnost PALI je renomovaným výrobcem kvalitních dětských postýlek, které netvoří jen hezký doplněk vybavení dětského pokoje, ale pro děti jsou...

Dětská postýlka ZOOM se velmi snadno přesune za pomocí 4 koleček (2 kolečka jsou opatřeny brzdou), které můžete kdykoliv odmontovat a využívat postýlku jako kolébku (v případě, že obsahuje spodní bočnici). Jednotlivé příčky nelze odstranit (vzájemná vzdálenost je 6 cm) a neobsahují ostré hrany a odolají živějším dětem a jejich dovádění.

Bočnice postýlky mohou být posunuty o 20 až 25 cm, zabráníte tím vypadnutí dítěte z postýlky. Systém Pratico umožňuje manipulaci jednou rukou s výškovým nastavením bočnic. Bočnice jsou uchyceny v praktických a bezpečných kolejničkách s tlumiči. Lze odstranit pouze jednu bočnici, druhá je pevně přišroubovaná.

Veškeré barvy a laky aplikované na postýlce jsou netoxické a zdravotně nezávadné. Dětská postýlka má udělen evropský zdravotní atest a certifikát kvality akreditovanou zkušebnou.

Dřevěný ortopedický rošt poskytuje tu nejlepší podporu pro vývoj dětské páteře - není polohovací. Rošt je v hloubce 61 cm (měřeno od roštu). Ortopedický rošt dodáváme s každou dětskou postýlkou PALI.

Šířka (mm) 1680
Hloubka (délka) (mm) 790
Celková výška (mm) 860
Hmotnost balení nebo produktu (kg) 37,8
Záruka (měsíce) 24
Registrujte se doprofizony

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE