Dětská postýlka ZOOM - šedo/bílá

Cena za kus bez DPH
9 955 CZK
Cena za kus včetně DPH
12 046CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
12 046
Dostupnost: Do 6 týdnů
Minimální objednatelné množství: 1 ks
ks
prosím zvolte
Výrobce:
PALI - logo

PALI - Elegantní dětský nábytek Italská společnost PALI je renomovaným výrobcem kvalitních dětských postýlek, které netvoří jen hezký doplněk vybavení dětského pokoje, ale pro děti jsou...

Dětská postýlka ZOOM se velmi snadno přesune za pomocí 4 koleček (2 kolečka jsou opatřeny brzdou), které můžete kdykoliv odmontovat a využívat postýlku jako kolébku (v případě, že obsahuje spodní bočnici). Jednotlivé příčky nelze odstranit (vzájemná vzdálenost je 6 cm) a neobsahují ostré hrany a odolají živějším dětem a jejich dovádění.

Bočnice postýlky mohou být posunuty o 20 až 25 cm, zabráníte tím vypadnutí dítěte z postýlky. Systém Pratico umožňuje manipulaci jednou rukou s výškovým nastavením bočnic. Bočnice jsou uchyceny v praktických a bezpečných kolejničkách s tlumiči. Bočnice je možné celé odstranit z dětské postýlky.

Veškeré barvy a laky aplikované na postýlce jsou netoxické a zdravotně nezávadné. Dětská postýlka má udělen evropský zdravotní atest a certifikát kvality akreditovanou zkušebnou.

Pod postýlkou najdete také šikovnou úložnou zásuvku.

Dřevěný ortopedický rošt poskytuje tu nejlepší podporu pro vývoj dětské páteře. Rošt má 2 základní pozice - v nižší poloze je rošt v hloubce 61 cm a zvednutý v hloubce 44 cm (měřeno od roštu). Ortopedický rošt dodáváme s každou dětskou postýlkou PALI.

Šířka (mm) 1310
Hloubka (délka) (mm) 770
Celková výška (mm) 1000
Hmotnost balení nebo produktu (kg) 30,50
Záruka (měsíce) 24
Registrujte se doprofizony

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE