Cena za kus bez DPH
6 501 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 866CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 866
Dostupnost: Skladem
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
PLANK

Legendární nábytek PLANK Kvalitní design s historií Italská společnost PLANK vyrábí designové výrobky již přes 100 let. Její historie sahá až do roku 1893, přesto jde neustále s...

DESIGN:
Naoto Fukusawa
Naoto Fukusawa

Fukasawa se narodil v Kofu v prefektuře Yamanashi v Japonsku v roce 1956. V roce 1980 promoval na Tama Art University v oboru produktový design. Po absolutoriu pracoval Fukasawa jako vývojář...

Plastový pouf LAND 

Hravý design, který baví

Originální pouf LAND navrhl Naoto Fukasawa pro výrobce Plank, který tak rozšířil svou řadu outdoor nábytku. Hravý design charakteristický svými čistými liniemi vyvažuje vztah mezi formou a charakterem. Model LAND je vyroben technologií rotačních plastových forem. Vznikl, aby sloužil jako venkovní sedadlo, ale díky jeho jednoduchému a elegantnímu designu je vhodný i pro vnitřní použití.

Součásní kolekce Land je také křeslo s mírně nakloněným sedadlem, které podporuje uvolněnou pozici s nataženými nohami a opřenými zády. Připomíná pocit sezení ve sportovním autě. Ideální pro vnitřní a venkovní prostředí včetně salonků a čekáren. Nevíte si rady s výběrem? Naši specialisté vám rádi poradí - kontaktovat je můžete zde.

Plank: Moderní značka s tradicí

Už více než sto let vyrábí společnost ze severu Itálie designový nábytek, který obsazuje první příčky oblíbenosti mezi zákazníky i interiérovými architekty. Značka PLANK k výrobě používá nejnovější technologie, spolupracuje s uznávanými designéry a balancuje kvalitu, funkčnost i estetiku. Legendární barové i jídelní židle, křesla, stolky i stolové systémy vybavily již řadu kosmopolitních kaváren, hotelů a restaurací. Některé z nich získaly čestné místo ve sbírkách muzeí umění ve světových metropolích. Hravé tvary spolu s osvědčenou tradiční výrobou doplní interiér a dodají mu dávku výjimečnosti.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 740
Hloubka (délka) (mm) 440
Celková výška (mm) 380
Objem balení (m3) 0,20
Hmotnost produktu (kg) 7
Venkovní použití Ano

Katalog
plank_land_naoto-fukasawa.pdf
LAND_ottoman_technicaldata_01.pdf
PLANK-catalogue-2020.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Křeslo LAND čalouněnéKřeslo LAND čalouněné
Křeslo LANDKřeslo LAND

Křeslo LAND

PLANK18 720 CZK