Sedátko KUBE, různé velikosti

 
Výrobce:
PLUST - logo

PLUST Rozmanitý designový nábytek Nestandardní květináče, oblé posezení i dekorace ve tvaru ptáčků, dinosaurů a žirafy. Italská značka PLUST okouzlila svět svými futuristickými...

Minimalistické sedátko KUBE 

pro milovníky rostlin

Pořádáte slavnostní akci nebo otevíráte hotel či restauraci a potřebujete do svých prostor místa na sezení? Sedátko KUBE vám poslouží nejen funkčně, ale také se z něho stane designový doplněk. Díky plastovému provedení je kousek odolný, snadný na údržbu a lehký. K dostání v několika barevných variantách a dvou velikostech.


To nejlepší pro vaše rostliny


Kolekce KUBE je synonymem minimalistického designu. Pyšní se čistými a jednoduchými liniemi, které firma Euro3Plast, pod kterou spadá společnost PLUST, sladila s barevnou škálou, která obsahuje především zemité a neutrální tóny. Díky tomu využijete květináče ve všech moderních interiérech i exteriérech, které zrovna potřebujete zkrášlit květinami. Kolekce obsahuje nejen klasické, svítící a samozavlažovací květináče, ale také designové lavice a sedátka.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 400; 500
Hloubka (délka) (mm) 400; 500
Celková výška (mm) 400; 500
Výška sedáku (mm) 400; 500
Hmotnost produktu (kg) 4,3; 7,5
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
kubesgabello_2.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE