Svítící květináč IKON, Ø 160 x 143 cm - bílý

Cena za kus bez DPH
42 630 CZK
Cena za kus včetně DPH
51 582CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
51 582
Dostupnost: Do 4 týdnů
ks
 
Výrobce:
PLUST - logo

PLUST Rozmanitý designový nábytek Nestandardní květináče, oblé posezení i dekorace ve tvaru ptáčků, dinosaurů a žirafy. Italská značka PLUST okouzlila svět svými futuristickými...

Minimalistický svítící květináč IKON

pro milovníky rostlin

Milujete rozmanité sukulenty, exotické orchideje a svěží popínavky? Vystavte je ve svítícím květináči IKON z polyethylenu, který je díky svému provedení bytelný, lehký a odolný proti UV záření i extrémním teplotám. Kousek je k dispozici v neutrální barvě. Vybírat můžete z několika typů osvětlení, jako jsou verze pro outdoor a indoor či přírodní nebo studené světlo. Venkovní květináče mají odtokové otvory uvnitř a v základně, aby mohla přebytečná voda odtékat.


Rozměry: Ø 160 x 143 cm

To nejlepší pro vaše rostliny


Kolekce IKON je synonymem minimalistického designu. Pyšní se čistými a jednoduchými liniemi, které firma Euro3Plast, pod kterou spadá společnost PLUST, sladila s barevnou škálou pro všechny chutě: od nápadné kyselé zelené a červené až po klasičtější tóny. Tato řada je o modernosti, ideální pro vybavení a obohacení vašich nejoblíbenějších prostor o harmonii a eleganci. Jednotlivé květináče využijete v jakékoli místnosti, kterou zrovna potřebujete zkrášlit květinami. Vybírat můžete s klasických i osvětlených variant.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1600
Hloubka (délka) (mm) 1600
Celková výška (mm) 1430
Hmotnost produktu (kg) 63,3
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál plast polyethylen
Průměr (mm) 1600

Katalog
ikonlampadavaso.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE