Pohodlně se usaďte s novinkami od Arrmet

Žijeme v uspěchaném světě. Přestože většinu z nás situace posledního roku trochu zpomalila, platí teď možná víc, než kdy před tím, že je potřeba relaxovat a zapomenout na všechny starosti. A právě na to reagují nové kolekce italské značky Arrmet. Čalouněné židle, barové stoličky a poufy se postarají o váš komfort a navíc díky skvělému designu obohatí vaše interiéry. Přesvědčte se sami.

Pro milovníky luxusu


Kolekce MACKA je výsledkem úspěšné spolupráce mezi švédským designérským studiem Note Design Studio, které odráží severskou jednoduchost, a značkou Arrmet, která si zakládá na řemeslném zpracování. Inspiraci našla v tradiční švédské hře “Kasta Macka” neboli házení žabek. Židle a barové stoličky s opěradlem a područkami se pohodlně obepínají kolem těla, zatímco charakteristický kloub s opěradlem poskytuje pocit lehkosti a elegance. MACKA je k dispozici také jako jednoduchá stolička bez opěradla a područek na kratší posezení.

Z kanceláře do baru


Jedním z nejdéle trvající projektů značky Arrmet je kolekce polstrovaných sedadel DAM. Původně byla navržená pouze pro kancelářské použití, ale její oblíbenost vedla k tomu, že designéři řadu doplnili o barové stoličky do koktejlových barů a restaurací a o další varianty židlí. Kulaté, dobře polstrované sedadlo má obepínající opěradlo skládající se ze dvou nebo tří překrývajících se pásů, které poskytují nejen pohodlnou bederní oporu, ale také fungují jako loketní opěrky.

Harmonické proporce


BELLE je kolekce židlí a stoliček určených především do komerčních prostor, ale parádu udělá také v jídelně nebo obývacím pokoji. Vyznačuje se kulatým sedadlem a zakřiveným opěradlem, které obklopuje tělo a zajišťuje pohodlí. Verze židle je k dispozici se čtyřmi dřevěnými nebo kovovými nohami, ližinovou základnou nebo otočnou základnou s kolečky. Barové stoličky jsou zase k dispozici s kovovými nohami, centrální nastavitelnou podnoží nebo s otočnou dřevěnou podnoží. Jakou variantu zvolíte vy?

Odpočinek zaručen


Kolekce CÈPE od designéra Sylvaina Willenza našla inspiraci v přírodě, a to konkrétně u hub. Aby designér uspokojil potřeby všech klientů, vytvořil poufy nejen ve velkém množství čalounění a barev, ale také ve čtyřech různých velikostech. Jednotlivé kousky se mezi sebou hravě kombinují a vy tak můžete vytvořit zajímavé sestavy. Skvěle se hodí do velkých otevřených kanceláří a lobby, kde na nich lze odpočívat. Zároveň dobře fungují i doma ve velkém obývacím pokoji, před pohovkou nebo jako doplněk ke konferenčnímu stolku.

Přesuňte se na zahradu


RANDA je kolekce venkovních sedadel navržená společností LucidiPevere. Poprvé spatřila světlo světa v roce 2008 a pro velkou popularitu ji letos společnost Arrmet vylepšila a představila její nové provedení. Použití námořních lan a speciálních úprav zajišťuje odolnost proti vlhkosti, vodě (a to i slané) a UV paprskům, která je nezbytná pro venkovní nábytek. Kolekce se skládá z židlí, křesel, barových stoliček a podsedáků, které zajišťují ještě větší pohodlí.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE