Poznejte zbrusu nové kancelářské a konferenční židle od značky ProfiM.

Když se řekne kancelářská židle, možná se vám vybaví nudný a nevzhledný kousek, který sice plní praktickou stránku, ale u pracovního stolu zrovna dvakrát stylově nevypadá. To ale není případ židlí polské značky Profim. Jejich výrobky splňují ty nejnáročnější požadavky na ergonomii, kvalitu i design. Tým návrhářů každý rok přichází s několika novými kolekcemi a zkušení inženýři jsou díky inovativním technologiím schopni implementovat i ty nejkomplikovanější formy. Židle příjemná na pohled i na posed může mít zásadní vliv nejen na vaše zdraví, ale i na produktivitu a kreativitu. Tak se seznamte s novými přírůstky v Profim rodině. 

Trillo: Synonymum pohodlí a futuristického designu


Nesprávné sezení může vést k potížím se zády, bolestem celého těla a dokonce i k depresi. Proto je výběr židle, na které trávíte velkou část dne, zásadní. Nastavitelná výška a hloubka sedáku, područky a vhodně zvolený materiál jsou nezbytnými aspekty pro zdravé držení těla při práci i studiu. Kancelářská židle TRILLO se pyšní všemi těmito parametry a na první pohled je vidět, že JÍ designéři věnovali velkou péči i na poli designu a množství volitelných položek. Čalouněná či plastová opěrka, kolečka versus kluzáky nebo praktická podnožka? Je je na vás, jaké variantě dáte přednost. 

Accis Pro vyšperkuje kancelář i homeoffice


Pokud vám záleží na tom, aby váš pracovní koutek (ať už doma nebo na pracovišti) vypadal k světu a ladil se zbytkem interiéru, je samozřejmé, že hledáte kompromis mezi funkčností a stylem. V tom případě vám s klidným svědomím můžeme doporučit kousek jménem ACCIS PRO. Z široké škály čalounění si vybere jak jemná duše milující pastelové barvy, tak fanoušek minimalistických neutrálních odstínů. Možnost volby provedení síťovinového opěráku a bytelné podnože dotáhne celek k dokonalosti. A teď už jen zbývá usadit se a ponořit se do práce. 

Jako na královském trůně


Hranaté linie, měkké čalounění a maximum komfortu. Tyto superlativy vystihují otočnou kancelářskou židli PLAYA. Ta je k dostání s opěrkou hlavy či bez ní a díky použitým materiálům se může pochlubit opravdu dlouhou životností. Stejně jako všechny ostatní židle od značky Profim nabízí možnost vybírat ze široké škály odolných textilií, z různých provedení podnože a z příjemných područek, které uleví unaveným loktům. Židle se hodí pro každého, kdo tráví u počítače velkou část pracovní doby. 

Stohovatelná a přizpůsobivá společnice


Hledáte řešení do zasedacích místností, přednáškových hal nebo třeba do čekárny v ordinaci? Nemusíte sahat po nudných kouscích, ze kterých po hodině sezení rozbolí celý člověk. Konferenční židle SUN vynikají svou lehkostí, přizpůsobivostí a stohovatelností. Při nedostatku prostoru jdou jednoduše uskladnit do rohu a před začátkem akce zase rozložit. Na výběr nabízíme variantu s područkami, bez područek, na klasických nohách nebo ližinové podnoži. Jestli zvolíte síťovinový nebo čalouněný opěrák a v jakém bude barevném provedení, to už záleží na vašem gustu. Hravost do místnosti přidáte zkombinováním více barev dohromady a třešničkou na pomyslném dortu je možnost doplnění o vychytávku v podobě sklopného stolku. Posluchači se pak nebudou muset shýbat ke svým poznámkám či laptopu. 

NÁŠ TIP: Na závěr nutno říci, že i když budete mít svou židli snů, občas je potřeba se od práce zvednout, udělat aspoň pár kroků a protáhnout tělo. Nastavte si každou hodinu upozornění a na pět minut se běžte podívat z okna, pohladit domácího mazlíčka nebo si dát kávu s kolegy. 

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE