Přesuňte se na zahradu s novinkami od Gandia Blasco.

Dny, kdy budete moci trávit většinu času venku, se pomalu, ale jistě přibližují. Proto je třeba vytáhnout venkovní nábytek, na kterém budete moci relaxovat u bazénu nebo se opalovat na zahradě. Nenašli jste doma žádný, nebo vám venkovní sedačka a křesla již dosluhují. Nezoufejte. Španělská značka Gandia Blasco představila nové kolekce nábytku, které promění vaši zahradu v oázu klidu. Přesvědčte se sami.

Dovolená ve Španělsku


První novinkou pro rok 2021 je kolekce BOSC. Tušíte, odkud získala své jméno? Designéři společnosti Gandia Blasco se nechali inspirovat přímořským letoviskem na Menorce, které velmi dobře shrnuje podstatu Středomoří, kterým je kolekce inspirovaná. Modulární pohovky, poufy, křesla a konferenční stolky přímo vybízejí k relaxaci pod širým nebem. Všechny kousky jsou velmi odolné, bytelné a ke většině produktů lze dokoupit ochranný potah, díky kterému vám bude nábytek dělat společníka po mnoho let. 

Modularita v hlavní roli


Hranice mezi interiérem a exteriérem jsou posledních pár let mnohem rozmazanější než v minulosti, a proto designér Luca Nichetto vytvořil kolekci úzce spojenou s tímto novým životním stylem. Řada ONDE, která se skládá převážně z modulových křesel a sedaček, tak skvěle zapadne jak do soukromých vil, tak do hotelů a jiných komerčních prostor. Sedací nábytek, ze kterého si můžete vytvořit sestavu přesně podle vašich představ, je čalouněn vodoodpudivou látkou. To z něj dělá ideálního společníka k bazénu. V kolekci najdete také konferenční stolek, na který můžete odložit všechny nezbytnosti.

Lounge křeslo ONDE

Lounge křeslo ONDE

Křeslo ONDE

Křeslo ONDE

Konferenční stolek ONDE

Konferenční stolek ONDE

Dvoumístná sedačka ONDE

Dvoumístná sedačka ONDE

Luxusní posezení na zahradě


Patříte mezi milovníky elegantního venkovního nábytku? Pak si zamilujete novou kolekci CAPA z dílny skandinávského designéra Sørena Rose. Řada se skládá z křesla, sedačky a konferenčního stolku a bude jí to slušet jak v komerčních, tak v soukromých exteriérech. U sedacího nábytku můžete zvolit dva druhy provedení područek. Jednou variantou jsou područky z materiálu DEKTON® (sofistikovaná směsice přírodních materiálů, skla a porcelánu) a druhou z exotické dřeviny IROKO

Ve jménu extravagance 


Kombinací moderní technologie a řemesla. Tak vznikla kolekce BUIT z dílny designérského studia Mayice Studio, která se skládá z křesel a poufů pro venkovní využití. Díky svému provedení jsou kousky odolné a snadno udržitelné. Konstrukce křesel a poufů jsou vyrobena z hliníku, a pokud se vám nechce sedět přímo na kovu, doporučujeme vám koupit variantu s šedým výpletem připomínajícím vlnu.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE