Hodiny ILTEMPOVOLA černé

Cena za kus bez DPH
5 579 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 751CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
6 751
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
Progetti - logo

PROGETTI – zábavně jednoduchý design každodenních předmětů PROGETTI je dynamická a temperamentní italská společnost se sídlem v Carate Brianza s více než třicetiletou zkušeností v oblasti...

DESIGN:
Alberto Sala
Alberto Sala

Architekt a designér, profesionálně se podílí na vizuální komunikaci pro společnosti zabývající se výrobou a nábytkem. Vyučuje na Fakultě designu Politecnico di Milano (Politecnico v Miláně) v...

Desingpvé hodiny ILTEMPOVOLA

Černé nástěnné hodiny

 

ILTEMPOVOLA jsou originální nástěnné hodiny z dílny produktového designéra Albreta Saly, který vsadil na odlehčený design, v němž jsou čísla k hodinám volně zavěšená na ocelových drátcích. Při výrobě hodin použil ocel, gumu a PVC. Hodiny si můžete  pořídit i v červeném barevném provedení. 

Líbí se vám design, ale ještě to není úplně ono? Velice podobný Albert Sala zvěčnil v modelu Iltempostringe, který je k mání v horizontálním i vertikálním provedení.  

Poznejte značku Progetti 

Italská značka PROGETTI se zabývá výrobou doplňků nejen do domácích, ale i kancelářských interiérů. U svých produktů si PROGETTI zakládá na vysoké kvalitě, moderním a originálním designu, poctivé řemeslné výrobě a respektu k životnímu prostředí. V portfoliu značky najdete hodiny, kukačky, věšáky nebo stojany na deštníky. Finální produkty z dílny PROGETTI jsou navrženy tak, aby uspokojily vysoké požadavky a nejnáročnější vkus, jsou propracované do každého detailu, využívají přírodní a ekologické materiály a zároveň jim nechybí jednoduchý a emocionální design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Záruka (měsíce) 24

Katalog
Istruzioni_1638.pdf
Progetti_catalogo.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE