Cena za kus bez DPH
6 253 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 566CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 566
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
Progetti - logo

PROGETTI – zábavně jednoduchý design každodenních předmětů PROGETTI je dynamická a temperamentní italská společnost se sídlem v Carate Brianza s více než třicetiletou zkušeností v oblasti...

Designové hodiny Kreis

Pravděpodobně nejminimalističtější nástěnné hodiny 

Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Hodiny Kreis jsou jako stvořené pro milovníky elegance a čistého designu s nádechem luxusu. Díky svému minimalistickému designu je můžete dát zkrátka kamkoliv. Volba vysoce kvalitních a odolných materiálů navíc umožňuje umístit hodiny i do méně příznivých podmínek - například do exteriéru nebo do prostředí s vysokou salinitou.

  • Hodiny jsou vyrobené z kortenové oceli (corten steel), která na předmětech přirozeně vytváří rezavou ochrannou patinu.
  • Hodiny jsou vhodné do interiéru i exteriéru (nemohou však být vystaveny prudkému dešti).

Poznejte značku Progetti 

Italská značka PROGETTI se zabývá výrobou doplňků nejen do domácích, ale i kancelářských interiérů. U svých produktů si PROGETTI zakládá na vysoké kvalitě, moderním a originálním designu, poctivé řemeslné výrobě a respektu k životnímu prostředí. V portfoliu značky najdete hodiny, kukačky, věšáky nebo stojany na deštníky. Finální produkty z dílny PROGETTI jsou navrženy tak, aby uspokojily vysoké požadavky a nejnáročnější vkus, jsou propracované do každého detailu, využívají přírodní a ekologické materiály a zároveň jim nechybí jednoduchý a emocionální design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 400
Hloubka (délka) (mm) 40
Celková výška (mm) 400
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál Lakované dřevo

Katalog
Progetti_catalogo.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE