Hodiny Vitruvius

Cena za kus bez DPH
3 860 CZK
Cena za kus včetně DPH
4 671CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
4 671
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Progetti - logo

PROGETTI – zábavně jednoduchý design každodenních předmětů PROGETTI je dynamická a temperamentní italská společnost se sídlem v Carate Brianza s více než třicetiletou zkušeností v oblasti...

Designové hodiny Vitruvius

Klasické umění v moderním kabátě


U moderních hodin Vitruvius se jejich autorka Eloisa Libera inspirovala kresbou Da Vinciho Vitruvianského muže. Když se na hodiny podíváte, tak v nich skutečně můžete spatřit podobenství se studiem proporcí lidského těla na základě jeho zpracování Vitruviova díla, známého římského spisovatele a architekta, který žil v prvním století před Kristem. Design se vyznačuje jednoduchými liniemi, které se navzájem protínají a vytváří pocit, že pohyb hodinových ručiček oživuje člověka umístěného ve středu kvadrantu a kruhu. Hodiny Vitruvius jsou vyrobeny z kovu natřeného netoxickými barvami. Pohon hodin zajišťuje vysoce kvalitní křemenná baterie německé výroby. 

Poznejte značku Progetti 

Italská značka PROGETTI se zabývá výrobou doplňků nejen do domácích, ale i kancelářských interiérů. U svých produktů si PROGETTI zakládá na vysoké kvalitě, moderním a originálním designu, poctivé řemeslné výrobě a respektu k životnímu prostředí. V portfoliu značky najdete hodiny, kukačky, věšáky nebo stojany na deštníky. Finální produkty z dílny PROGETTI jsou navrženy tak, aby uspokojily vysoké požadavky a nejnáročnější vkus, jsou propracované do každého detailu, využívají přírodní a ekologické materiály a zároveň jim nechybí jednoduchý a emocionální design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 200
Hloubka (délka) (mm) 100
Celková výška (mm) 380
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
progetti_2470.pdf
Progetti_catalogo.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE