Cena za kus bez DPH
6 583 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 965CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 965
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
Progetti - logo

PROGETTI – zábavně jednoduchý design každodenních předmětů PROGETTI je dynamická a temperamentní italská společnost se sídlem v Carate Brianza s více než třicetiletou zkušeností v oblasti...

DESIGN:
Antonio Farina
Antonio Farina

Antonio Farina se narodil v roce 1980 v Miláně, kde poté vystudoval Design. Během studenstkých let byl v kontaktu s průmyslovými společnostmi jako např. BMW či Ariston. Spolupracoval s několika...

Zajímavé kukačky Sheikh

Hodiny s nádechem orientu


Značka Progetti se již několikrát při tvorbě inspirovala řadou měst. Designér Antonio Farina se tentokrát nechal inspirovat kulturou Blízkého východu a ve svých kukačkách Sheikh krásně a jednoduše vyzdvyhl a zachytil specifické architektonické rysy typické pro tuto oblast.

  • Hodiny jsou k dostání v tmavé a světlé variantě.
  • Vyrobeno ze dřeva.
  • Kukačky jsou vybaveny světelným senzorem, který při absenci světla automaticky vypne kukačku.

Poznejte značku Progetti 

Italská značka PROGETTI se zabývá výrobou doplňků nejen do domácích, ale i kancelářských interiérů. U svých produktů si PROGETTI zakládá na vysoké kvalitě, moderním a originálním designu, poctivé řemeslné výrobě a respektu k životnímu prostředí. V portfoliu značky najdete hodiny, kukačky, věšáky nebo stojany na deštníky. Finální produkty z dílny PROGETTI jsou navrženy tak, aby uspokojily vysoké požadavky a nejnáročnější vkus, jsou propracované do každého detailu, využívají přírodní a ekologické materiály a zároveň jim nechybí jednoduchý a emocionální design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 200
Hloubka (délka) (mm) 200
Celková výška (mm) 500
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál dřevo, kov

Katalog
progetti_2357.pdf
Progetti_catalogo.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE