Kukačky Urban Cuckoo

Cena za kus bez DPH
8 401 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 165CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
10 165
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
Progetti - logo

PROGETTI – zábavně jednoduchý design každodenních předmětů PROGETTI je dynamická a temperamentní italská společnost se sídlem v Carate Brianza s více než třicetiletou zkušeností v oblasti...

DESIGN:
Park Woncheol & Shin Dong Rak
Park Woncheol & Shin Dong Rak

  Shin Dong Rak se narodil roku 1971 v Soulu v Severní Korei. Vystudoval obor Interiérové architektury na Univerzitě Kookmin. V roce 2009 založil své designové studio Urspace v Miláně. Park...

Hravé kukačky Urban Cuckoo

Kukačky ve tvaru domu 


Urban Cuckoo je inovativní kukačka, kterou pohodlně umístíte na stůl nebo na zeď. Navrhla ji designérka Patrizia Dalla Pace, která vsadila kombinaci jemných linií a kvalitního materiálu. Návrhářka chtěla, abychom v díle přírodu nejen viděli, ale i cítili. Kukačky mohou být zavěšeny na zeď nebo položeny například na kancelářský stůl nebo mezi police domácí knihovny.

  • Hodiny jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů šetrných k životnímu prostředí a opatřeny netoxickými barvami.
  • Zelená, která symbolicky vyčnívá z parapetů, je realizována stabilizovaným mechem.
  • Pohyb kukačkové baterie německého designu má fotocitlivý snímač, který nezpívá, když je tma, a jsou zde také tlačítka, která umožňují upravit intenzitu zvuku nebo jej úplně vypnout.

 

Poznejte značku Progetti 

Italská značka PROGETTI se zabývá výrobou doplňků nejen do domácích, ale i kancelářských interiérů. U svých produktů si PROGETTI zakládá na vysoké kvalitě, moderním a originálním designu, poctivé řemeslné výrobě a respektu k životnímu prostředí. V portfoliu značky najdete hodiny, kukačky, věšáky nebo stojany na deštníky. Finální produkty z dílny PROGETTI jsou navrženy tak, aby uspokojily vysoké požadavky a nejnáročnější vkus, jsou propracované do každého detailu, využívají přírodní a ekologické materiály a zároveň jim nechybí jednoduchý a emocionální design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 400
Hloubka (délka) (mm) 100
Celková výška (mm) 300
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
progetti_2447.pdf
Progetti_catalogo.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Kukačky Urban Cuckoo

Kukačky Urban Cuckoo

Progetti8 645 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE