Kardiacké křeslo KBL-02 mechanické

Záruční lhůta 3 let
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
Proma

Zdravotnická technika PROMA REHA Nemocniční lůžka a vybavení Společnost PROMA REHA je tradičním českým výrobcem zdravotnických a pečovatelských lůžek . Značka, která sklízí úspěchy po...

Kardiacké křeslo KBL-02 

Praktický design

Kardiacké křeslo KBL-02 je primárně určeno pro dosažení optimální odpočinkové pozice osob se zhoršenou srdeční činností a seniorů. Jeho pohodlí a možnost snadného transportu pacienta ocení ale i ošetřující personál. Velmi často je využíváno jako odběrové křesla v transfúzních stanicích. Nosná konstrukce křesla je tvořena z jakostní oceli s povrchovou úpravou bílým lakem, je tedy velmi pevná a odolná. Křeslo je polohovatelné pomocí plynové pístnice a pro větší pohodlí má odklopné područky s aretací v obou krajních polohách. Křeslo je vybaveno unikátním mechanismem, který pomocí náklonu sedací části usnadňuje vstávání, což ocení zejména senioři či pacienti po lékařském výkonu.

Péče v nejvyšší kvalitě

Cílem rozsáhlé řady výrobků Proma Reha je vytvořit praktické a moderní pomůcky které zajistí, aby vaše pracoviště bylo pohodlné a efektivní. Společnost Proma Reha je specifická tím, že vyrábí kvalitní a spolehlivý zdravotnický nábytek, vhodný pro kliniky, ordinace, lázně, nemocnice, sportovních objekty, stacionáře a zdravotnická zařízení s malými pacienty. Aktuálně je v nabídce společnosti široká řada zdravotnických pomůcek, díky kterým můžete své pracoviště udělat jedinečným.

Česká zdravotnická klasika Proma Reha

Proma Reha je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních a praktických zdravotních lůžek, křesel, chodítek, stolků a matrací, který nabízí více než jen praktický design, ale také promyšlené spolehlivé konstrukce. Za poslední roky se společnost Proma Reha dynamicky rozrostla ve stabilní, silnou a technicky i odborně vyspělou společnost a i díky tomu patří dnes jejich výrobky mezi světovou špičku. Výrobky společnosti Proma Reha mají certifikaci ISO a samotná společnost je držitelem několika patentů.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 800
Hloubka (délka) (mm) 1500 (max)
Výška sedáku (mm) 480
Záruka (měsíce) 36
Hmotnost produktu (kg) 37

Katalog
kardiacka-kresla-2017-def-200.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony