Dřevěné nemocniční recepce

Vaše volby
Počet produktů  
Seřadit  

Dřevěné recepční pulty do zdravotnických zařízení

Česká společnost ALAX nabízí reprezentativní dřevěné recepční pulty, které jsou vhodné do zdravotnických i pečovatelských zařízení, které jsou na poptání. Dřevěné recepční pulty, které Vám nabízíme, jsou na poptávku. Recepční pulty ze dřeva jakou zpravidla vyráběny ve více barevných variantách. Dřevěné pulty dodáváme například v kombinaci se sklem, ke kterému lze dodat LED podsvícení.
Recepce by měla působit reprezentativně, zároveň by měla být příjemným pracovním místem.


Dřevěné recepce na zakázku

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky dřevěných recepčních pultů, můžeme pro Vás navrhnout recepční pult na míru. Náš architekt s Vámi osobně prokonzultuje Vaše požadavky na jeho podobu. Při navrhování architekt vezme v potaz také podobu interiéru. Finální návrh bude mít podobu 3D vizualizace. Firma ALAX mimo jiné zajišťuje kompletní servis ohledně instalace nábytku v interiéru.

Zobrazit více

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE