Dřevěné nemocniční recepce

Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Typ materiálu
Barva
Barva
Ostatní
Vaše volby
Počet produktů  
Seřadit  

Dřevěné recepční pulty do zdravotnických zařízení

Česká společnost ALAX nabízí reprezentativní dřevěné recepční pulty, které jsou vhodné do zdravotnických i pečovatelských zařízení, které jsou na poptání. Dřevěné recepční pulty, které Vám nabízíme, jsou na poptávku. Recepční pulty ze dřeva jakou zpravidla vyráběny ve více barevných variantách. Dřevěné pulty dodáváme například v kombinaci se sklem, ke kterému lze dodat LED podsvícení.
Recepce by měla působit reprezentativně, zároveň by měla být příjemným pracovním místem.


Dřevěné recepce na zakázku

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky dřevěných recepčních pultů, můžeme pro Vás navrhnout recepční pult na míru. Náš architekt s Vámi osobně prokonzultuje Vaše požadavky na jeho podobu. Při navrhování architekt vezme v potaz také podobu interiéru. Finální návrh bude mít podobu 3D vizualizace. Firma ALAX mimo jiné zajišťuje kompletní servis ohledně instalace nábytku v interiéru.

Zobrazit více

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE