ROUND: nový stolní systém pro efektivní pracoviště

Uspořádání pracoviště se neustále mění a vyvíjí tak, aby zaměstnancům umožnilo přizpůsobit pracovní místo jejich individuálním potřebám. Představujeme vám náš nejnovější kancelářský systém ROUND od značky Narbutas, který nabízí vše, co potřebujete pro moderní kancelář. Buďte první v České republice, kdo tento nový nábytek s unikátním designem užije v realizaci. Pojďme se podívat na několik důvodů, proč jsou zrovna tyto stoly ideální volbou pro vaše projekty.

Efektivní plánování pracoviště


Pokud zařizujete open space, většinou budete pracovat s velkou podlahovou plochou. Je tedy důležité vytvořit takové rozvržení pracoviště, které efektivně využije prostor a dostupné zdroje. Systém ROUND kombinuje prvky kancelářských stolů, skříněk a panelů, takže můžete vytvářet různá rozvržení pracoviště, která splňují vaše potřeby, efektivně plánují váš pracovní prostor a vytvářejí požadovanou úroveň soukromí. Například kombinace skříněk a dvou stolů zajišťuje pohodlné uložení různých předmětů pro dvě osoby najednou. Jednotlivé stoly lze využít samostatně nebo z nich vytvářet vícemístná pracoviště a většího soukromí se dosáhne přidáním paravánů.

Pro jednoho i více zaměstnanců


Kolem pracovního stolu se točí veškeré kancelářské činnosti. Stolní systém ROUND byl proto navržen tak, aby vám umožnil vytvořit pracoviště na základě počtu zaměstnanců a povahy prováděných úkolů. Klasické stoly ocení zaměstanci, kteří pracují samostatně, zatímco stoly typu bench vytvoří pracovní prostor vhodný pro spolupráci. Na rozdíl od ostatních produktů z portfolia firmy Narbutas mají stoly ROUND kulaté trubkové nohy a některé typy i  oblé hrany. Tento design je příjemnější na dotek (už žádné naražení na ostrý roh) a podporuje užší spolupráci a sdílení nápadů mezi členy týmu.

Udržitelné akustické stolní panely


V open space se nejčastěji setkáte se dvěma problémy - hlukem a nedostatkem soukromí. Řešení poskytují nové akustické stolní panely ROUND PET, které skvěle absorbují zvuky. Panely jsou z PET plsti, která je vyrobena z plastu, a tudíž je 100% recyklovatelná. Narbutas tak následuje svou vizi stát se udržitelnou společností. Stolní paravány také splňují příslušné požadavky požární bezpečnost, jejich montáž vám nezabere příliš času a velmi snadno je v případě potřeby můžete čistit a dezinfikovat, což je v dnešní době velké plus. Vybírat lze z několika různých velikostí, barev i vzorů. 
 

Modulární systém skříněk
 

Stoly ROUND se velmi snadno přizpůsobí jakémukoli pracovišti a skříně z této kolekce nejsou výjimkou. Vybírat můžete z jednostranných nebo oboustranných typů a ze tří výškových variant. Jednostranné skříňky jsou vynikajícím řešením pro zaměstnance, kteří potřebují uložit velké množství věcí v blízkosti svých pracovních stolů. Oboustranné zase využijete v prostorách, kde pracuje více zaměstnanců a vy chcete ušetřit co nejvíce místa. Tot řešení také zvyšuje efektivitu uspořádání kancelářských prostor, protože lze ke skříním přistupovat ze dvou stran.
 

Skříně si můžete přizpůsobit vašim kancelářím - zvolit můžete skříňku do výšky stolu nebo s policovými jednotkami dostupnými ve dvou výškách a určené k umístění na skříň. Pracoviště se skříněmi ve výšce stolu doporučujeme tam, kde tým vyžaduje nepřetržitou spolupráci a sdílení nápadů. Naopak skříň se dvěma extra regály pomáhá jasně vymezit prostor, zajišťuje úplné vizuální soukromí pro zaměstnance, a tudíž je vhodná pro zaměstnance, kteří vyžadují vyšší úroveň koncentrace.


Chytrý způsob napájení


Nábytkový systém ROUND umožňuje snadné připojení až šesti pracovišť do jednoho elektrického obvodu. Skříně tady plní důležitou funkci při napájení a přenosu dat, protože jsou vybaveny průchodkou pro správu vodičů a kabelů. Toto řešení poskytuje elektřině snadnou cestu k pracovní stanici ze skříně pomocí kabelového žlabu pod stolem. Ten také udržuje kabely skryté a zajišťuje tak estetický vzhled pracoviště. Připojení skupiny pracovních stanic vyžaduje pouze jeden bod napájení na podlaze nebo ve zdi. Skříně mohou být také použity pro skladování různých elektrických zařízení, jako jsou LAN modemy nebo malý UPS systém. Napájecí blok je dodáván s USB a LAN vstupem a se zásuvkou 220V navrženou pro následujících pět standardů: EU, FR, UK, CH a USA.

Montáž a doručení


Ke všem produktům od firmy Narbutas poskytujeme montážní pokyny, které si můžete stáhnout, vytisknout a velmi snadno podle nich nábytek složit. V případě zájmu také poskytujeme za příplatek vlastní montáž, kdy se o všechno postaráme a vy si tak s ničím nemusíte lámat hlavu. Všechny produkty k vám dorazí perfektně zabalené do ekologičtějších a snadněji recyklovatelných obalů. 

Široký výběr pro všechny typy kanceláří


Systém ROUND se hodí do všech typů pracovišť. Zároveň je velmi flexibilní a jednotlivé sestavy se dají snadno měnit a kombinovat s dalšími produkty od firmy Narbutas. U stolů můžete vybírat ze stolových desek s oblými nebo ostrými rohy a z klasických a několikamístných stolů, ke kterým lze dokoupit přídavný stolový díl. I u skříní máte hned několik možností (otevřená skříň, verze z posuvnými dveřmi a se dvěma či třemi šuplíky). Pokud si nevíte rady s tím, jakou kombinaci zvolit, neváhejte nás kontaktovat

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE