A do třetice všeho dobrého - Postřehy z Milána č. 3!

12. 4. 2019Články

V nohách máme snad už tisíc mil, okouzlilo nás tolik nových produktů, oči nám přecházejí z té krásy... Ale ještě nemáme dost! Veletrh se chýlí ke konci a my se s vámi chceme opět podělit o "budoucí superstar" designu!Naše oblíbená značka Bontempi má letos opravdu překrásné dekorace a úžasné nové produkty!

Vše DŮKLADNĚ zkoumáme.

Každý produkt (pokud nám to čas dovolí) si prohlédneme ze všech stran!
Blíží se doba grilování a relaxování na zahradách, takže jsme prozkoumali novinky od specialisty na exteriér - Gaber!

Další značkou, která se orientuje na outdoorový nábytek, je značka Resol. Zaujala nás svou čistotou a lehce skandinávským stylem...

... a krásnými barvami!Ach, Calligaris! Svůj stánek se rozhodli vyladit do letošní barvy roku - korálové! A výsledek stál opravdu za to!

 

Nové Křeslo COCO jako stvořené pro Šípkovou Růženku!Korálová barva nemusí být vůbec křiklavá, naopak. Tlumenější tón dodá interiéru útulnou atmosféru.

Sluncem zalitý stánek značky SANCAL a stůl Tortuga!

Okoukli jsme novinky - třeba novou sedačku ZERO a za ní stolky Pion Petra!

Další novinky - dvoumístná sedačka ALPINO, konferenční stolek Interchange, koberec Mind the Gap a skříňka Estante!Barové židle z kolekce Paradiso!

Další značka, která se věnuje oudtoorovému nábytku je Isimar!


Náš ředitel Otto Cabala si vyzkoušel extra pohodlné lehátko Moon od značky VONDOM.

Stánek značky Pedrali vsadil na motivy přírody a kombinaci odstínů korálové s tlumenou zelenou a na tomto pozadí představil novinku - židli REMIND!

Prohlédli jsme si modulovou sedačku Buddy, též od značky Pedrali!

A cenu o nejoriginálnější stánek získává značka Dante!A na závěr přidáváme TOP 1 našeho ředitele - křeslo Filinea od LaCividina!

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE