A na konci duhy je... VONDOM!

19. 7. 2018Články

Nepřehlédnutelný nábytek s avantgardním a inovativním designem od španělského výrobce VONDOM se stal součástí zařízení v exkluzivním rezidenčním komplexu Las Boas na Ibize, jehož autorem je renomovaný architekt Jean Nouvel. Las Boas patří mezi obytné komplexy, který byl navržen s ohledem na životní prostředí a také originálně propojuje přírodní krásy Ibizy s avantgardním designem stavby. Podívejte se, jak kolekce Blow, Adan či Vases dotvořily atmosféru luxusních duhových apartmánů.

 

 

Luxusní apartmány pro 6 lidí je možné si pronajmout, cena za noc se pohybuje kolem 7 200 Kč.

Podmínkou je pronájem minimálně na 3 měsíce.

Las Boas Ibiza rovněž nabízí apartmány k prodeji. Apartmán o rozloze 220m2 a terasou s 81m2, jehož součástí je 5 ložnic, 4 koupelny a 3 garážová místa, výjde na 2 200 000 eur.

Exkluzivní stavba Las Boas na Ibize se pyšní jedním z nejkrásnějších výhledů do přímořského okolí, netradiční konstrukcí zdobenou v barvách duhy a rostlinnou stěnou, která vytváří dialog mezi přírodou a lidskou prací.

Rostliny byly přidány pomocí techniky, která do té doby nebyla ve Španělsku vyzkoušená - vegetace je zakořeněná v budově a stává se její součástí.

 

Obě budovy rezidenčního komplexu jsou situovány tak, aby každý apartmán měl výhled na ostrov Formentera a na historickou část města Ibiza.

zdroj: vondom.com

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE