Nechte se zlákat novou kolekcí od Pedrali

20. 7. 2020Články

Pedrali spouští nové spolupráce


Italská společnost Pedrali vyrábějící luxusní nábytek představila v červnu novou kolekci pro rok 2020. Po nouzové situaci spojené s Covid-19 se společnost zaměřila na udržitelné produkty, které poskytují pohodlí, ale stále si udržují svůj charakteristický design. Čisté linie, veselé pastelové barvy evokující radost a klid. Projekt New Ideas 2020, na které společnost Pedrali spolupracovala s mnoha italskými i mezinárodními designéry, vás přenese do světa plného snů a nadějí na lepší budoucnost. 

 

Tento rok se Pedrali pyšní dvěma novými spolupracemi -  s německým designérem Sebastianem Herknerem a anglo-italským designérem Robinem Rizzinem. Umělecké partnerství s Herknerem dalo vzniknout elegantní a sofistikované kolekci Blume. Pohodlná křesla s ocelovou konstrukcí si zamilujete na první pohled. Slušet jim to bude vedle nových konferenčních stolků v různých výškách a velikostech, které lze kombinovat a vytvářet s nimi zajímavé kompozice.

Kvalitní posezení. To vám poskytne křeslo Ila navržené Patrickem Jouinem. Vysoce vytříbený kus nábytku poskytuje tolik potřebnou relaxaci a únik z každodenní rutiny. Sedadlo z polyuretanové pěny se přizpůsobuje lidskému tělu a poskytuje mu vřelé objetí. Všestrannost křesla spočívá v možnosti volby geometrické otočné centrální podnože nebo čtyřramenné ocelové podnože v mnoha barevných provedeních.


Rizziniho práce pramení z jeho výzkumu inovativních materiálů a výrobních procesů. Snová spolupráce s Pedrali dala vzniknout designovému stolu Toa. Přestože se v něm odráží technicko-průmyslový styl, Rizzini ho zkombinoval s minimalistickým půvabem, který si zamilujete. Hliníkový rám v geometrickém provedení s deskou v široké škále povrchových úprav dělá ze stolu ikonický kousek pro tuto sezónu.

Hravé kousky ve veselých barvách inspirované dovolenou u moře. Nové přírůstky od firmy Pedrali vám vykouzlí úsměv na rtech.

Touha po útěku do přírody. Ta se odráží v nových outdoorových kouscích z dílny CMP Design. Kolekce Panarea inspirovaná pobřežím Středozemního moře evokuje romantickou večeři na terase s výhledem na moře. Přírodní odstíny a ručně tkaná opěradla z polypropylenového kordu vzdávají holt italskému řemeslu. Křesla dodají šmrnc každé restauraci, baru i jídelně.


Úspěšná kolekce Reva, kterou navrhl Patrick Jouin, charakterizovaná čistými liniemi a minimalistickým designem, byla obohacena o novou verzi: Reva Twist. Elegantní třímístná pohovka a křeslo mají čtyři zkosené nohy z tlakově litého hliníku. Ocelové opěradlo a loketní opěrky jsou odolného proti povětrnostním vlivům a měkké polštáře se postarají o vaše pohodlí.

Minimalistický stůl TOA

Minimalistický stůl TOA

Romantická kolekce PANAREA

Romantická kolekce PANAREA

Designová kolekce REVA

Designová kolekce REVA

Kdo by se netěšil na chvilky relaxace na terase nebo u bazénu? Přesně pro tyto okamžiky vzniklo lehátko Rail s textilním sedákem a opěradlem. Samozřejmostí je odolnost vůči UV záření a nepromokavost.

Odpočívat můžete i na křeslu Soul Soft s pevným rámem z jasanu a polykarbonátu, navrženým Eugeni Quitlletem. Soul Soft se pyšní čalouněným sedákem z pravé kůže a designér se při výrobě soustředil nejen na design, ale také na to, aby kousek poskytoval co největší pohodlí. 


Další přírůstek přivítala i kolekce Remind. Nová funkční, univerzální a relativně malá židlička je vhodná pro venkovní i vnitřní použití a stále je při pohledu na ní patrná inspirace z konce 19. století. 

Chráníme životní prostředí


Milovníci kolekce Babila, která se stala světovým bestsellerem, zajisté potěší, že Odo Fioravanti přidal do rodiny nový kousek. Babila XL uspokojuje rostoucí poptávku po environmentální udržitelnosti a skvěle zapadá do již vytvořené kolekce, která balancuje mezi tradicí a inovací. Křeslo s odnímatelným polypropylenovým pláštěm nabízí pohodlí, které je v dnešní uspěchané době tolik žádané. S cílem podpořit ochranu životního prostředí jsou židle Babila XL spolu s židlí Remind prvními produkty Pedrali vyrobené z recyklovaného polypropylenu

Židle BABILA XL

Židle BABILA XL

Židle REMIND

Židle REMIND

Židle SOUL SOFT

Židle SOUL SOFT

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE