Nekonečné moře nápadů jménem Infiniti!

31. 5. 2019Články

Další italská značka? Zase? Co vám může nabídnout Infiniti?


Kreativita, neustálá inovace výroby a prvotřídní design dle posledních trendů. I tak by se dala společnost Infiniti popsat. Počátky značky Infiniti se datují od roku 2008 a i za tak krátkou dobu si stihla vybudovat postavení na trhu a ulovit několik celosvětově uznávaných designérů. Infiniti se zaměřuje především na výrobu nábytku pro domácnost, restaurace, bary, kavárny, hotely apod. Její design vychází z kombinace kultur a životních stylů. Jedním z jejich cílů je nabízet nábytek, který se stane součástí každodenního života všech lidí na světě nezávisle na tom, kde žijeme.


Dalším aspektem, který na značce Infiniti zbožňujeme, je fakt, že své výrobky mohou označit za 100 % produkt "Made in Italy". Veškerá výroba produktů probíhá přímo v Itálii, Infiniti vlastní 4 závody na výrobu plastu, kovu, zpracování dřeva a následnou kompletaci produktů.
A kdo s nimi spolupracuje? Andreas Ostwald, Fabrizio Bartoni, Brogliatotraverso, Dorigo Design, Giancarlo Bisaglia, Marc Sadler, Paolo Favaretto, Thomas Pedersen a mnoho dalších.


Na jakých projektech se značka Infiniti podílela?


Monroe 3121 Cafe se nachází v Melbourne, Austrálii. Interiér působí lákavě, luxusně a sebejistým dojmem. Podíl na tom mají i židle a barovka z kolekce Tondina Pop.


Dalším projektem je vybavení "Nova School of Bussines and Economics" v Portugalsku. Studenti mají k dispozici pohodlné židle Pure Loop!


Nuova Sorrento je úžasným příkladem restaurace v čistém stylu s přírodními tóny! Opět se zde objevují židle z kolekce Tondina Pop!


Jaké novinky si v Infiniti připravili pro rok 2019?


SICLA. Na veletrhu Salone del Mobile milano 2019 všechny uchvátil její čistý design a elegantní linie. Židle Sicla je vyrobená z tenkého plastu a pro zajištění stability jsou její područky lehce zaoblené a podpořené "žebrem", které je vedeno po obvodu celého opěradla. Prostě novinku Sicla nejde nemít!

Mimo krabici, silně ikonický, ale stále elegantní a schopný se začlenit do jakéhokoliv interiéru. Prostě stůl Diapason si razí svou vlastní cestu!


Židle Ekki je jakousi poctou začátku 20. století. Retro design je obohacený o současnými prvky, jako např. kovová konstrukce a viditelné šroubky.


V křesle Bombom najdete vše, co od křesla očekáváte. Hebkost, měkkost, načechranost, plné tvary, které evokuje už samotný název křesla - BomBom!


Výše zmíněné novinky (a mnoho dalších) si můžete prohlédnout na našich stránkách!

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE