Realizovali jsme: Hotel Holiday Inn Congress Centre v Praze

14. 6. 2018Články

Věděli jste, že firma Alax spol. s r.o. není jen českou společnosti, která dodává kvalitní a designové produkty od světoznámých firem, ale také ve svém porfoliu nabízí realizace veřejných a soukromých interiérů? Za poslední rok se firma Alax společně se svým týmem podílela na významné realizaci pro proslulý hotel Holiday Inn Prague, který potřeboval kompletně opravit a rekonstruovat hotelové pokoje a apartmány.

 

Podívejte se, jak se realizace Alax týmu povedla.

Vítejte v hotelu Holiday Inn Prague, v němž se budete cítit ještě lépe než doma.

Realizace hotelu Holiday Inn probíhala ve dvou fázích pod taktovkou ALAX týmu a architektonického ateliéru ARCHINA. V první fází od června 2016 do února 2017 došlo ke kompletní rekonstrukci a vybavení exekutivních pokojů a exekutivních apartmá v 5. a 6. patře. Interiéry exekutivních pokojů a apartmánů prošly radikální změnou, kdy byl vyroben, dodán a smontován atypický nábytek speciálně navržený na míru pro hotel Holiday Inn. Pokoje a apartmány se vybavovaly hotelovými lůžky typu springbox a matracemi, židlemi, křesly a konfenčními stolky. Rekonstrukce zahrnovala i osvětlení v podobě stolních lampiček, nástěnných osvětlení s LED čtecí lampičkou či dalších doplňků jako zastínění oken, záclon a závěsů.

Ložnice exekutivního apartmá pro jednoho hosta.

Obývací pokoj exekutivního apartmá.

Obývací pokoj exekutivního apartmá z jiného úhlu.

Detail koupelny exekutivního pokoje s atypickými dveřmi.

Další varianta zrekonstruované koupelny v exekutivním pokoji.

 

Pracovní kout v exekutivním pokoji.

Následující druhá fáze proběhla od února do března roku 2018 a během ní se uskutečnily opravy a rekonstrukce standardních pokojů ve 3. a 4. patře. I v téhle části Alax tým zajistil celkové nábytkové vybavení pokojů od hotelových postelí typu springbox s čely, po vestavěné šatní skříně, atypické dveře do koupelen, kompletní stoly se zabudovanými mini ledničkami a další doplňky. Druhá fáze také zahrnovala dokončovací práce ve vybavování exekutivních pokojů a apartmá v 5. a 6. patře hotelu.

 

Exekutivní pokoj s manželskou postelí.

Exekutivní pokoj s oddělenými postelemi.

 

Hotel Holiday Inn Prague Congress Centre je designový hotel s 254 pokoji, nacházející se v atraktivní lokalitě na Vyšehradě. Ve své nabídce pokojů poskytuje nově zrekonstruované exekutivní pokoje, apartmá s úchvatným výhledem na Prahu a standardní pokoje. Hotel Holiday Inn nabízí rovněž skvělou dopravní dostupnost z letiště, vlakového nádraží či dálnice D1. Součástí hotelu je také vyhlášená restaurace Esprit, která svým hostům servíruje pravé gurmánské zážitky, konferenční prostory nebo pro milovníky sportu MiniGym.

 

foto: https://www.praguecc.cz/

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE