Realizovali jsme: Luxusní butik Brunello Cucinelli v Praze

2. 8. 2018Články

Od svého založení před 25 lety česká firma Alax provedla nespočet realizací veřejných i soukromých interiérů. V roce 2017 si do svého již rozsáhlého portfolia zařadila další úspěšný projekt pro významnou italskou značku Brunello Cucinelli, která v proslavené Pařížské ulici začátkem září otevřela luxusní butik s oblečením. Zkušení členové z týmu Alax se postarali nejen o výrobu, dodávku, ale taktéž o montáž interiéru prodejny, jejíž finální podoba se nese v minimalistickém designu s čistým provedení linií a v jemných odstínech hnědé a bílé barvy.

 

Realizace interiéru luxusní prodejny Brunello Cucinelli probíhala od května do srpna 2017, během které firma Alax zajistila výrobu a dodávku atypického nábytku přesně na míru a podle požadavků projektové dokumentace italské projekční kanceláře. Samotná montáž spočívala v instalaci policových systému z lakovaného MDF, prodejního pultu, který kombinoval dýhu a v současné době velmi oblíbený kompaktní materiál Corian, sedacího nábytku a nerezových doplňků.

 

Slavnostní otevření butiku Brunello Cucinelli se uskutečnilo 7. září 2017, kterého se také zúčastnil sám Brunello Cucinelli.

Na akci dorazil taktéž tenista Radek Štěpánek nebo paní Lenka Vejvalková.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE