DESIGNBLOK PŘEDČASNĚ SKONČIL. VÍTR STRHL STŘECHU. V ALAXU POKRAČUJEME NA SHOWROOMU.

30. 10. 2017Navštívili jsme

Každoročně nejočekávanější přehlídka tuzemského a zahraničního designu Designblok byla z bezpečnostních důvodů předčasně uzavřena. Stalo se tak poté, co silný vítr sundal kus střechy Průmyslového paláce, a hasiči evakuovali všechny návštěvníky.

Nepřízeň počasí předčasně ukončila 19. ročník přehlídky Designbloku.

Sotva v neděli ráno začala další část programu Designbloku, návštěvníci museli opustit prostory Průmyslového paláce. Vítr totiž uvolnil část střechy budovy, včetně jejího levého křídla. Evakuace proběhla v naprostém klidu a naštěstí žádný z návštěvníků nebyl zraněný. Hasiči vyklidili a uzavřeli celý areál pražského Výstaviště.

„Bylo to neuvěřitelný,“ komentovala situaci návštěvnice Designbloku Denisa O.

„Zničehonic se zvedla střecha a vítr ji trhal jako kus papíru.“

Ani druhého dne nedošlo ke zlepšení počasí, silný vítr pořád přetrvával, a tak organizátoři oficiálně vyhlásili předčasný konec 19. ročníku Designbloku.

Až do odvolání je zákaz vstupu do areálu Výstaviště.

Firma Alax na Designbloku představila moderní kancelářský nábytek od litevské společnosti NARBUTAS a také kancelářské židle od předního výrobce PROFIM.

   

Moderní, jednoduchý a plně funkční design pro kanceláře.

Pokud jste nestihli navštívit Designblok, nezoufejte. I přes nepřízeň počasí v Alaxu pokračujeme dál. Přijďte se podívat na náš showroom, kde máme nejen nábytek, který jsme vystavovali na jedinečné přehlídce, ale i mnohem víc designovských kousků od proslulých zahraničních a českých firem. Najdete nás v ulici Urxova 2, Praha 8 – Karlín. Zde se vám bude věnovat proškolený personál v čele s architekty. Otevírací doma showroomu je 9:00 – 18:00 od pondělí do pátku. Neváhejte a přijďte. Těšíme se na vás!

zdroj: Designblok

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE