Ohlédnutí za Designblokem 2019

29. 10. 2019Navštívili jsme

Jaký byl letošní Designblok? Co všechno jste mohli vidět a zažít na našem stánku? Kolik se vypilo vína? Na tyto a další otázky najdete odpovědi v našem fotopříběhu, který reflektuje tuto jedinečnou přehlídku designu našima očima. Pojďte se s námi na chvíli vrátit do atmosféry dní minulých!


NA ÚVOD TROCHU MATEMATIKY

Jak si jistě ti z vás, kteří se u nás zastavili, pamatují (nebo nepamatují?), nachystali jsme si malé zpestření výstavy v podobě ochutnávky vína. Všechny lahve jsme důkladně přepočítali a resumé? Vypilo se lahodných 29 litrů vína, pozitivní odchylka 0,2 dcl.

Pochopitelně jsme počítali i se ztrátami, ale i přesto, že všichni měli na našem stánku zajímavější středobody zájmu, než držet pozornost na sklence vína, bilance byla více než dobrá. Rozbilo se pouhých 7 kousků!

Úkol našeho projekťáka Jirky zněl jasně: Žádný z návštěvníků našeho stánku ti nesmí uniknout za žádnou cenu! Po celou dobu trvání Designbloku tedy počítal, počítal, průběžné výsledky našemu panu řediteli reportoval... A došel ke konečnému číslu 6542. Tak snad se moc nepřepočítal.

HITY, KTERÉ VÁS CHYTLY

 

Svědkem toho, že se tu místy nedalo ani hnout, by mohla být telefonní budka SILENT ROOM S, ve které se dveře netrhly. Mnohokrát se do ní uchýlil i náš kolega Mirek, jako obchodnímu řediteli totiž jeho telefon vyzvánět takřka nepřestává. V mezičase ale zvládl odpovědět i na dotazy TV Architect.


Mezi další kousky, které upoutaly vaši pozornost, patřil jednací stůl NOVA WOOD. Není divu, že jeho minimalistický design chytne za srdce na první dobrou!

Novinka od značky Narbutas, židle a křesla z kolekce TANGO, která mj. získala v letošním roce ocenění RED DOT, nenechala chladnými ani ty nejmenší. ❤️

 

Věříme, že jste si odnesli spoustu nových dojmů, bavilo vás to s námi (nás s vámi ano!), a že se opět brzy setkáme. Třeba na dalším ročníku Designbloku nebo u nás na showroomu v Karlíně.

 

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE