Bestsellery Kartellu v novém kabátě

Nejste zrovna nadšenci zářivých barev, lesklých povrchů a razíte heslo „v jednoduchosti je krása“? Pro zastánce minimalismu a neutrálních barev si značka Kartell připravila kolekci s matnou úpravou! Bestsellery v novém provedení měly být představeny na letošním veletrhu v Miláně, který se bohužel letos nekoná. Nicméně si novinky můžete prohlédnout alespoň prostřednictvím našich stránek.


O matnou verzi byly obohacené legendární výrobky jako například lampa Bourgie, kontejnery Componibili a Mobil či stolky Gastone a Battista. Prohlédněte si eleganci a čistotu vyzařující z matných nováčků.

Židle VENICE

Jak už název "Venice" napovídá, designér Philippe Starck se nechal inspirovat Benátkami. Tato židle v sobě kombinuje klasické linie s důrazem na maximální pohodlí. Matné provedení přináší nové barevné možnosti k jídelnímu stolu nebo na terasu.

Kontejner MOBIL

Ročník 1994, držitel ceny Golden Compass. I praktický kontejner Mobil od designéra Antonia Citteria dostal nový matný kabát. Kontejner lze využít opravdu kdekoliv - od obývacího pokoje, kanceláře, dětského pokoje až po ložnici ve formě nočního stolku. K dostání nejen v neutrálních barvách (bílé a černé), ale i v modré, zelené nebo fialové.

Lampa BOURGIE

Legendární stolní lampa Bourgie od Philippe Starcka v sobě spojuje barokní styl a inovaci. I ona byla obohacena novým matným kabátem, ale pozor - Kartell vyrobil omezený počet kusů (pro více informací nás neváhejte kontaktovat).

Stolek Gastone

Originální servírovací stolek Gastone není žádný nováček na trhu. I když vznikl pod taktovkou Antonia Citteria před 30 lety, i dnes patří mezi bestsellery Kartellu. V novém matném provedení s jemnou texturou v bílé, krémové, bordó a černé barvě jsou ještě atraktivnější, než kdy dříve. Gastone patří mezi rozkládací servírovací stolky, což z něj dělá dokonalého pomocníka pro večírky, rauty apod., lze ho ale využít i jako odkládací stolek.

Kontejner COMPONIBILI

Řadu kontejnerů Componibili znají snad všichni nadšenci Kartellu. Pocházejí z dílny Anny Castelli Ferrieri, která je navrhla již v roce 1967. Postupem času byly představeny i další varianty a limitované edice, jako například Componibili Smile. Teď se jednomu z nejprodávanějších výrobků dostalo pozornosti znovu a můžete si je pořídit v matném provedení, buď v černé a nebo v bílé barvě.

Propadli jste kouzlu matného finiše u bestsellerů Kartellu? Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat!

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE