HOUE: outdoorový nábytek, který prostě chcete

Venkovní teploty stoupají, sezona grilování a posezení na terase s nejbližšími začíná. Chcete si poležet, posedět nebo se jen tak zhoupnout? Portfolio dánské značky HOUE vyjde vstříc všem vašim potřebám! A my máme radost, že se jím můžeme pyšnit.

 


Firma HOUE Denmark působí na poli designu už od roku 2007 a mezi její přednosti patří vysoké standardy v řemeslném zpracování produktů, vysoká úroveň komfortu a ne zrovna všední design. Důležitou součástí jejich filosofie je také to, že se nejedná o masovou výrobu a jak už u Dánů bývá zvykem, soustředí se také na udržitelnost a ochranu životního prostředí.


NE LEDAJAKÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK...

HOUE má celkem čtyři kolekce venkovního nábytku. Materiály, ze kterých se produkty skládají, jsou práškem lakovaný hliník užitý pro konstrukci a podnože, plastové lamely chráněné proti UV záření, resp. polstrování s textilním potahem, které tvoří sedáky židlí, křesel a lehátek, a bambus užitý na područky nábytku, případně sedáky židlí, a stolové desky. Všechny tyto součásti zajišťují snadnou údržbu a manipulaci. 


Jídlení židle s područkami z kolekce CLICK


Jídelní židle s područkami z kolekce CLIPS

 

Naprostým unikátem je kolekce CLICK a CLIPS. Židle, houpací křeslo, venkovní lehátko...u sedacího nábytku z těchto řad máte na výběr z mnoha barevných provedení plastových lamel, jejichž další funkčnost už prozrazuje samotný název kolekcí. Lamely lze totiž jednoduše "odkliknout" a ke konstrukci je připevníte jednoduše jako "klipsu". Pokud budete jó nároční, můžete si jednotlivé lamely namixovat podle vaší libosti. Dvě různobarevné varianty má HOUE u kolekce CLICK již v základní nabídce.  


Sedací nábytek z kolekce PAON


Modulový nábytek z kolekce LEVEL

 

STŮL K POSEZENÍ NESMÍ CHYBĚT

Co by to bylo za relax nebo grilovačku, kdybyste si neměli kam odložit skleničku nebo talíř plný dobrot? Venkovní jídelní stoly a kávové stolky HOUE slouží přesně k těmto účelům. Většina stolových desek je vyrobena z bambusu, v nabídce jsou ale i povrchy poskládané z hliníkových lamel. Odkládací stolky EDGE a EYELET jsou vyrobeny z práškem lakovaného hliníku (komaxit). Stejně jako kovových materiálů, kvůli údržbě se nemusíte bát ani bambusu... 

HOUE SE PUSTILO DO RECYKLACE ODPADU!

Kromě neotřelého venkovního nábytku společnost HOUE Denmark produkuje samozřejmě i interiérový nábytek. Jak jsme již zmínili, při výrobě dbají vysokých zpracovatelských standardů, přičemž nezapomínají myslet ani na životní prostředí. Pustili se proto do jedinečného projektu. A výsledek? První židle vyrobená z odpadků dánských domácností! 


Židle FALK je dostupná jak ve variantě s područkami, tak i bez područek, s i bez polstrování sedáku. Její nápaditý design jsme si prohlédli i v samotném svatostánku interiérového designu, na Salone del Mobile 2019. Samotná myšlenka výroby se nám velmi líbí a věříme, že se tímto udržitelným směrem bude inspirovat čím dál více producentů designového nábytku.

 

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE