Nevejdete se do eSka? SILENT ROOM M a L pro ještě větší pohodlí!

15. 11. 2019Novinky v designu

Pracujete v open space a máte často problém koncentrovat se na svou práci? Je vám nepříjemné, když svými telefonáty a neformálními pracovními meetingy musíte rušit ostatní kolegy? Společnost Narbutas přišla letos s chytrým řešením, telefonní budkou SILENT ROOM, kterou aktuálně rozšířila o dvě konfekční velikosti!


Telefonní budka SILENT ROOM, kterou jste mohli vidět a vyzkoušet na našem stánku v rámci letošního Designbloku, je konečně dostupná ve dvou dalších rozměrech, stejně jako oblečení si tedy můžete vybrat z velikostí S, M nebo L. Ať už se bude jednat o skupinové, týmové nebo krátké neplánované meetingy, SILENT ROOM bude vždy tím správným útočištěm, kde najdete klid a soukromí. Stačí si jen vybrat tu správnou velikost!


SILENT ROOM JE NEPOSTRADATELNÝ...

Open space kanceláře jsou typické pro svůj permanentní koloběh zvuků, od lidského hlasu, zvonění telefonů až po zvuky tiskáren nebo kopírek. SILENT ROOM vám umožní se od tohoto hluku, který s sebou nese zároveň určitou dávku stresu, oprostit a tím vám zároveň usnadňuje koncentraci a zajišťuje ideální psychofyzikální rovnováhu pro práci s maximální účinností....A VYSOCE VÝKONNÝ

SILENT ROOM M disponuje centrálním panelem se stolkem, držákem monitoru a elektrickou zásuvkou s možností propojení vašeho zařízení přes USB konektor. Můžete si jej objednat se sedačkami, pokud si zvolíte variantu bez sedaček, lze prostor vybavit v jednotném stylu např. židlemi z kolekce TANGO.
SILENT ROOM L je dostupný ve třech variantách, a to s nízkým stolkem, s barovým stolkem nebo bez stolku. Centrální panel má u variant se stolky shodné vybavení jako velikost M, u varianty bez stolku pak chybí držák monitoru.

Technologická řešení, kterými je každá telefonní budka vybavena, spolu s použitím prvotřídních akustických materiálů, zaručují vynikající zvukovou izolaci. Vyspělé ventilační, osvětlovací a elektronické nabíjecí systémy umožňují naprosto pohodlný pobyt uvnitř SILENT ROOM i po delší dobu.PŘIZPŮSOBTE SI SILENT ROOM NA MÍRU

Každý prvek v SILENT ROOM lze přizpůsobit - všechny vnitřní a vnější povrchové úpravy lze kombinovat s jiným nábytkem od firmy NARBUTAS, čímž docílíte nekompromisně organického prostředí. Můžete jej umístit ke zdi nebo doprostřed místnosti a barvy čalounění si vybrat tak, aby dokonale korespondovaly s vaším pracovním prostředím.


Líbí se vám telefonní budka SILENT ROOM a nevíte si rady s její konfigurací? Obraťte se na naše specialisty, kteří vám s vašimi požadavky rádi pomohou!

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE