PEDRALI: Vánoční příběh

Italská společnost PEDRALI už přes pět desítek let vyrábí moderní nábytek s originálními tvary z plastu, kovu a dřeva, čímž si získali příznivce po celém světě. A není tomu jinak ani teď v předvánočním čase. PEDRALI představuje svůj vánoční příběh, v němž hlavní role hrají nábytek a bytové doplňky.


Kouzelně vyzdobený prostor teplými a útulnými barvami jako z pohádky. Tyhle vánoční momentky netvoří pouze vánoční tradice a symboly jako ozdobený stromeček, adventní věnce nebo dárky připravené k rozbalení, ale i nábytek PEDRALI s čistými ultramoderními liniemi.


BABILA – nadčasová inspirace pro speciální chvíle


Teplé a útulné barvy pomůžou dotvořit pocit klidu a přívětivé pohody během vánočních svátků ve společnosti nejbližších. Měkké židle BABILA jsou připravené přivítat každého hosta a vánočně ho naladit.


GIRAVOLTA – ozáří nejlepší vánoční momentky


Ducha současných Vánoc lze vystihnout i prostřednictvím vybavení: GIRAVOLTA – bezdrátová lampa inspirovaná lucernou z dob minulých – pro měkké a jemně osvětlené prostředí. Hlavními prvky jsou dva plastové disky; základna a 360° LED difuzér, s nímž snadno nastavíte perfektní světlo.


SOCIAL – měkoučké pohodlí


Modulární a kompozitní pohovka s lineárními tvary, přesto v elegantním stylu, se postará o perfektní pocit odpočinku, zábavy i jedinečných chvil s rodinou a přáteli. Měkká a pohodlná, díky polštářům s výplní z pravého husího peří, a s barevnými potahy dodá každému pokoji unikátní vzhled.


BABILA Comfort – přestávka od každodenního života


Pohodlné a štědré rozměry jsou neodmyslitelně spjaty s křeslem BABILA Comfort, které se okamžitě promění v hřejivé objetí. Přidejte ještě dobrou knihu a užijte si poklidnou vánoční atmosféru.


MALMÖ – elegance ve skandinávském stylu

     

Teplé barvy, okouzlující a pohodlné tvary snadno evokují atmosféru vánočních svátků v dobré společnosti. Právě s křeslem MALMÖ s dřevěnou konstrukcí z masivu a čalouněnou skořepinou hravě vyčarujete náladu skandinávských chat. A konferenční stolek se stane nezapomenutelnou třešničkou na dortu.

zdroj: Pedrali

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE