PROGETTI: Nevyčerpatelný zdroj nápadů a hravého designu

Jednoduchý design, hravost a překvapivá originalita běžných předmětů. To jsou hlavní synonyma, která se odráží v každém produktu od italské společnosti PROGETTI. Přes třicet let společnost PROGETTI dodává na trh nevšedně inovované doplňky nábytku, které jsou vhodné jak do bytového interiéru, tak do kancelářských prostor. Na jednu stranu hodiny a kukačky z dílny PROGETTI v nesou ducha a půvab tradiční předlohy, jak si ji pamatujeme z kuchyní a obýváků našich prarodičů. Na druhou stranu jim nechybí šmrnc, vtip a kouzlo, díky němuž si lze pohled na plynoucí čas zamilovat.

 

CUCURUKU

Nejprodávanější kukačky CUCURUKU kombinují jemnou eleganci a poctu k přírodě. Kukačky jsou jednoduché, lineární a tvoří působivý obraz s několika prvky doplněný o překrásné detaily v podobě kukačky, která odpočívá ve větvoví stromu, a pohybujících se ručiček ve tvaru větví.

SKYLINE

Hodiny SKYLINE zobrazují panoramata nejkrásnějších měst světa. Jednoduchá stylizace v podobě čar na různobarevném pozadí vytváří silný dojem. Paříž, New York, Londýn, Miláno nebo Hongkong? Vyberte si své oblíbené město…

 

 

H:M:S

Nástěnné hodiny H:M:S z malovaného dřeva se nabízí se třemi ciferníky, které znázorňují hodiny, minuty a vteřiny. Vytvořené tak, aby se na stěně daly ciferníky volně skládat.

PETALI

Dřevěné nástěnné hodiny PETALI s sebou přináší hravost a kreativitu. Díky důmyslnému systému magnetů a ukotvení ke stěně je možné jednotlivé okvětní lístky hodin PETALI nastavit do libovolného směru či tvaru podle aktuální nálady a stupně tvořivosti.

 

FLYER

Série nástěnných hodin FLYER se zrodila v myšlenkách Alexa Sacchettiho, díky nimž vytvořil opravdový obraz, který může viset doma a také v kanceláři. Inspiraci našel v létání, v nejrůznějších motorizovaných letounech a v jejich vzrušujících, intrikujících a fascinujících akrobaciích mezi mraky. Ručičky představující vrtule dávají hodinám realistickou podobu.

 

CLOCK CIRCLE

Inovativní a revoluční hodiny CLOCK CIRCLE s lineárním designem přináší kus přírody do libovolného interiéru. Ocelová konstrukce je plně pokrytá přírodním lišejníkem, který neztratí na své přirozenosti ani v místnostech s umělým osvětlením.

 

LITTLE BIRD‘S STORY

Designeři těchto hodin se nechali inspirovat příběhem malého ptáčka a motýlka. Ručičky hodin zobrazují oba hlavní protagonisty a znázorňují jejich výpravu do lesa, zatímco kyvadlo představuje matku ptáčka a její snahu nalézt svého potomka.

 

FUN TIME

Jak již z názvu vyplývá, s hodinami FUN TIME nehrozí nuda. Hodiny jsou zábavné, dynamické, skvěle funkční a díky zářivým barvám rozjasní jakýkoliv pokoj. Stačí uvolnit jednu stěnu a vytvořit nejlíbivější kompozici.

FATTI + IN LA

Původní inspiraci na jednoduchý, přesto elegantní koncept hodin FATTI + IN LA našel designér Andrea Grattaroli na vysoké římse, na níž posedávala celá řada holubů. Hodiny zdobí dvacet dva ručně vyráběných ptáčků, zatímco dvacátý třetí ptáček zpívá jednou za hodinu. Součástí hodin je ovládací panel, pomocí nějž se nastavuje intenzita zvuku či jej jde úplně vypnout.

 

TIME2BEE

Zábavné a pestré hodiny TIME2BEE určené pro nejmenší do jejich dětských pokojíků. Hodiny ve tvaru medové plástve a žlutočerně pruhované včelky, která visí na minutové ručičce a tiše se pohybuje mezi jednotlivými buňkami.

 

Celou nabídku italské společnosti PROGETTI najdete také na našem e-shopu. Neváhejte se podívat ZDE.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE