T7 – stolová revoluce začíná

Chvíli nahoře, chvíli dole. S tímhle výškově stavitelným stolem je to tvůrčí jízda!

Tajemství úspěchu stolu T7 od německé firmy MOLLse neskrývá za jeho jednoduchým designem, ale za jeho vynikajícími ergonomickými vlastnostmi. Výškově nastavitelná stolová deska totiž umožňuje uživateli zdravé držení těla během práce nejen v sedě, ale také vestoje. T7 je první stůl s elektricky motorizovaným nastavením výška, která pokrývá celou řadu od sedících předškoláků až po stojící dospělé. A manipulace? Snadná! Stačí stisknout tlačítka.

 

Ačkoliv stůl T7 má základní designové provedení, jeho součástí je nemálo funkčních komponentů. Integrovaná kolečka v ližinách podnože, nebo funkce vyrovnávání výšky při podlahových nerovnostech jsou příjemnou výhodou.

Linie konstrukce stolu jsou tak štíhlé, že lze těžko uvěřit, že má doslova obří zásuvku, jejíž součástí je také rozdělovač. Z druhé strany se nachází správa napájení se 6 přípojkami pro širokou škálu napájecích adaptérů s různým zakončením.

 

Univerzální bílá barva stolu T7 se hodí do libovolného dětského pokoje, pracovny či kanceláře, aniž by vyčnívala nebo strhávala na sebe zbytečně pozornost. Hrany stolu se nabízí v dekoru dřeva nebo v barevném laminu, přičemž se dají dokoupit i náhradní barevné hrany a vyměňovat je dle aktuální tvůrčí nálady.

 

V roce 2016 získal stůl nominaci German Design Award, zatímco v Red Dot Design Award se stal absolutním vítězem.

 Na našem e-shopu si můžete prohlednout stůl T7 i jeho XL verzi kliknutím na odkazy.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE