Barová židle EMI vysoká - antracitová

Cena za kus bez DPH
1 804 CZK
Cena za kus včetně DPH
2 183CZK
Celková cena s DPH (4 ks)
8 732
Dostupnost: Do 5 týdnů
Minimální objednatelné množství: 4 ks
ks
 
Výrobce:
SCAB

Jednička na trhu SCAB Design  Kvalitní italský nábytek Italská firma S•CAB Design vznikla roku 1957 a dodnes se drží na pozici vedoucí italské značky. S•CAB je symbolem...

DESIGN:
Arter & Citton
Arter & Citton

Alberto Werner Arter získal titul na Univerzitě v Benátkách v roce 1969. Spolupracoval s Laboratoří umění a kostýmů Palazzo Grassi v Benátkách a dále rozvíjel svá studia v souvislosti mezi...

Barová židle EMI - antracitová


Barová židle s tradičním vzorem s malými otvory doplňuje rodinu EMI. Je jednoduše stohovatelná a představuje univerzální řešení do venkovního prostředí, jako jsou plážové bary nebo terasy.Vlastnosti židle

  • vyrobena z recyklovatelného technopolymeru
  • vyztužena skelnými vlákny
  • ideální varianta do exteriéru
  • stohovatelná
  • na výběr ze dvou velikostí
  • rozměry: 47,5 x 47,5/48,5 x 98,5/108,5 cm, výška sedáku 65 cm nebo 75 cm
  • záruka 24 měsíců

Tato barovka patří k vysokým barovým židlím a má i nízkou variantu, kterou objevíte níže v sekci příbuzné produkty. Víte jaký je v nich rozdíl?

Rozdíly mezi vysokou a nízkou barovou židlí

Vysoká barová židle
Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 75 cm. Používá se především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Doporučená výška barové desky pro vysokou barovku je mezi 110 - 115 cm.

Nízká barová židle
Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Někdy se nazývá i kuchyňská barová židle, protože se nejčastěji využívá ke kuchyňským barům a ostůvkům . Doporučená výška barové desky pro nízkou barovku je mezi 91 - 95 cm.

Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 4
Šířka (mm) 475
Hloubka (délka) (mm) 485
Celková výška (mm) 1085
Výška sedáku (mm) 750
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,419
Hmotnost produktu (kg) 5.2
Stohovatelnost (počet stohovatelných kusů) 9
Materiál technopolymer
Venkovní použití Ano

Katalog
SCAB_TS_emi_sgabello.pdf
scab_outdoor_2020.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty