Novinky v designu

Seznamte se s novými kolekcemi pro komfortní sezení od lokální značky LD Seating

20. 7. 2021
Novinky v designu

Česká firma LD Seating se sice drží tradičních výrobních postupů, ale bedlivě sleduje trendy v bydlení, a proto pravidelně přichází s novinkami, které potěší jak milovníky praktického nábytku, tak i každého, kdo chce jít s dobou.

V Boskovicích u Brna se již od roku 1993 řídí čtyřmi hlavními aspekty - elegancí, nadčasovostí, pohodlím a originalitou. Pod rukama šikovných designérů i řemeslníků vzniká převážně kancelářský nábytek, jehož osobitost zrcadlí rodinnou atmosféru panující v bývalé cihelně, sídle a výrobně společnosti. Pohodlně se usaďte, virtuální exkurze nejmladšími kolekcemi právě začíná.

SPOT: Hravá kolekce plná barev


Rozzáří každý interiér, dopřeje perfektní místo pro posezení u kávy, drinku nebo třeba čtení knížky a přizpůsobí se vašemu vkusu i stylu místnosti. Řeč je o sympatické kolekci SPOT, která je ideálním řešením pro domácnost, odpočinkovou zónu v kancelářských prostorách i pro kavárny či bary. Díky své úsporné velikosti se vejde i tam, kam se nehodí klasická sedačka či veliký jídelní stůl. Kolekce obsahuje stoličku, barovou židli ve dvou výškách a různě vysoké konferenční i barové stolky. Samostatná stolová základna potěší každého, kdo si rád stůl doplní vlastní deskou libovolné velikosti i tvaru. Subtilně působící, ale pevná ocelová podnož stoliček i stolků je k dispozici v několika sytých barvách a kulatý čalouněný sedák sedacího nábytku se nabízí v bohaté paletě barev. 


Svezte se na vlně stylu s židlemi WAVE


Plastová skořepina v několika trendy barvách doplněná různými typy podnoží se stane pohodlným a zároveň stylovým sezením pro domácí i komerční objekty. Židle WAVE má mnoho podob, a je tak vhodná do zasedacích místností, do domácí pracovny i restaurace. Je dostupná v celoplastové verzi, s čalouněným sedákem nebo celočalouněná. Výběr různých textilií je pro portfolio značky samozřejmostí. Podle účelu použití si můžete zvolit otočnou pětiramennou podnož na kolečkách, křížovou, ližinovou i čtyřnohou verzi v plastovém, hliníkovém i dřevěném provedení. Modely s kolečky se chlubí výběrem několika druhů podle typu podlahy. Tato konferenční židle zkrátka hýří veškerými kombinacemi, které jí do vínku dala designérská dvojice Sandonà & Bettini

Kancelářská židle snů


Veškeré nároky na ergonomické sezení splňuje otočná kancelářská židle THEO@265. Snadno se stane nezbytnou součástí velikého openspace i domácího pracovního koutku. Elegantní tvary a možnost výběru látky z ní dělají kromě funkční záležitosti i stylový kousek nábytku, který dotváří příjemnou atmosféru. Díky volitelným položkám si ji můžete sami nakonfigurovat k obrazu svému. Opěrka hlavy i beder, výškově stavitelné područky, posuvný sedák i několik druhů koleček, to jsou další malé krůčky k tomu, aby vás z dlouhodobého sezení nebolela záda a v práci jste podávali ty nejlepší výkony. Dva typy synchronní mechaniky jsou už jen pomyslnými třešničkami na dortu a nastavitelnost výšky  a výběr provedení podnože snad už ani nemusíme zmiňovat. Tak se nechte zlákat vidinou komfortní  náruče.

Zajímavosti o společnosti


Zaujaly vás nové kolekce? Na nás udělaly velký dojem. Plusovými body je i přístup značky k odpadovým materiálům. Ze zbytků látek, které již nemají využití při čalounění nábytku, švadleny šijí tašky nebo obaly na notebooky. A to, co se nedá už nijak zpracovat, likvidují ekologicky. Lokálnost výroby je eskalovaná tím, že zaměstnanci jsou z blízkého okolí. I když je současnost nakloněna technologiím, vedení firmy stále věří v nenahraditelnost lidského faktoru. A tak švadleny i čalouníci provádějí mravenčí ruční práci, aby byl výsledek stoprocentní. Za každým kouskem nábytku je mnoho úsilí a lidský příběh, který mu dodává nevyčíslitelnou hodnotu. 

Zdroj fotografií: LD Seating, archiv firmy Alax


Autor článku: Romana Šimáčková Lembacherová

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení