Skriňa s uzamykatelnými schránkami SBS 32-6

Cena za kus bez DPH
7 707 CZK
Cena za kus vrátane DPH
9 325CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
9 325
Dostupnosť: Do 8 týždňov
ks
 
prosím zvoľte
Výrobca:
BISLEY - logo

BISLEY – najúspešnejší európsky výrobca kovového nábytku Firma BISLEY je najväčší európsky výrobca kovového kancelárskeho nábytku, ktorý je veľmi kvalitný a spoľahlivý, a ponúka...

Skříň s uzamykatelnými schránkami SBS 32-6 

Praktické úložné prostory

Skříň SBS 32-6 se pyšní šesti uzamykatelnými schránkami a je tak vhodná pro uložení zejména příručních zavazadel a menších předmětů. Je kovová, lakovaná a je k dispozici v široké škále barev korpusů, takže dokáže skvěle oživit každý interiér. Součástí jejího vybavení je také cylindrický zámek a rámeček pro popisovací štítek u každé skříňky.  

Design i v pracovním prostředí

Cílem rozsáhlé řady kovového nábytku Bisley je vytvořit adaptabilní a moderní domácí pracovní prostor tak, aby vaše pracoviště bylo pohodlné a efektivní. Společnost Bisley je charakteristická tím, že vyrábí vysoce kvalitní a spolehlivý nábytek pro každé pracovní prostředí. Aktuálně je v nabídce Bisley široká řada kartoték, roletových a šatních skříní, které vám pomohou s efektivním skladováním vašich dokumentů či pracovních oděvů.

Britská elegance Bisley

Počátky společnosti Bisley společnosti sahají do roku 1931, kdy v garáži v Surrey vznikla první pobočka, specializující se na opravu karosérií. Od té doby firma ušla velmi dlouhou cestu a z opravy karosérií se postupně přetransformovala ve výrobce, který je světoznámý svým kovovým pracovním nábytkem. V listopadu 2015 získala Bisley ocenění známkou Manufacturing Guild Mark. Toto prestižní ocenění, které uznává vynikající výsledky v oblasti designu, stálosti a udržitelnosti výroby, zajišťuje všem zákazníkům, že nábytek, který si kupují, je vyroben s maximální péčí

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šírka 600
Hĺbka 500
Celková výška 1850
Hmotnosť 46,5
Balenie 1
Záruka 24
Katalóg
Be brochure.pdf
bisley_product_brochure.pdf
Bisley_Full A5 Set.pdf
Bisley made for life.pdf
Bisley Specification Book - Europe.pdf
Registrujte sa doprofizóny
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE