Rozkladací stôl Pascal

Cena za kus bez DPH
40 560 CZK
Cena za kus vrátane DPH
49 078CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
49 078
Dostupnosť: Do 6 týždňov
ks
 
prosím zvoľte
prosím zvoľte
prosím zvoľte
Lakovaný kov
Výrobca:
BONTEMPI - logo

BONTEMPI –Dizajnový bytový nábytok z Talianska Talianska nábytkárska spoločnosť BONTEMPI už od počiatku 60. rokov pracuje na vývoji dizajnového bytového nábytku. Spoločnosť BONTEMPI má...

DIZAJN:
Bontempi Casa Team
Bontempi Casa Team

Our objective is achieving EXCELLENCE in every single thing we do, the continuous improvement of our quality standards, that reflects the Made in Italy EXCELLENCE. Every single day we work on new...

Rozkládací stůl Pascal

Rozkládací stůl Pascal od světoznámé italské společnosti Bontempi Casa. Úžasný moderní design dýchající luxusem přenese do vašeho interiéru pravou italskou eleganci a dávku praktičnosti!


Špičkový materiál


Italská značka Bontempi se proslavila nejen špičkovým designem, ale zejména vysoce kvalitními a speciálními materiály, na které klade silný důraz. Informace využívaných o materiálech naleznete ZDE.

  • Mezi nové materiály se zařadily 4 nová provedení melaminu, konkrétně Natural Concrete, Concrete Sand, Cocrete Grey a Canyon Oak.
  • Kovová podnož stolu Tom je k dostání v mnoha krásných a mezi klienty oblíbených barvách lakovaného kovu, např. bílá, tmavě hnědá, černá apod.
  • U stolové desky si vybíráte z melaminu, dýhy, skla a skla anti-scratch, materiálu SuperCeramic a SuperMarble.
  • Pokud zvolíte základní stolovou desku ze skla, skla anti-scratch, SuperCeramic či SuperMarble, přídavné desky k rozšíření stolu jsou vyrobené z lakovaného dřeva (např. kombinace Glossy extrawhite glass + Matt white laquered wood).


Všechny zmíněné materiály máme ve formě vzorkovnice fyzicky k nahlédnutí na našem showroomu v Praze-Karlíně. Nabízíme i možnost zapůjčení a zaslání těchto vzorků na dobírku poštou.

Rozměry


Deska stolu je k dostání v následujících rozkládacích variantách:

  • základní délka 140 cm, rozložitelný na délku 193, 246 nebo 299 cm
  • základní délka 160 cm, rozložitelný na délku 213, 266 nebo 319 cm

Doporučujeme


Stůl Pascal využijete zejména v jídelnách, nicméně skvěle poslouží i jako jednací stůl do konferenčních a jednacích místností. Velmi populární je kombinace stolů s komodami od Bontempi. Tyto sety se totiž velmi pěkně materiálově i designově doplňují a díky této vlastnosti při zařizování vaší jídelny nemůžete udělat chybu.


Naši architekti a designéři vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Kontaktujte nás!

Hloubka 900
Celková výška 750
Hmotnost 99
Objem balení 0,53
Balení 1
Záruka 24
Možnost rozkládaní Áno
Katalóg
PASCAL.pdf
3D prvky
Pascal 20.12 D003 M097.zip
Pascal 20.08 F003 M097.zip
Registrujte sa doprofizóny
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE