Rozkladací stôl Wonder

Cena za kus bez DPH
74 074 CZK
Cena za kus vrátane DPH
89 630CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
89 630
Dostupnosť: Do 6 týždňov
ks
 
prosím zvoľte
prosím zvoľte
Lakovaný kov
Lesklý černý kov
Speciální kovy
Výrobca:
BONTEMPI - logo

BONTEMPI –Dizajnový bytový nábytok z Talianska Talianska nábytkárska spoločnosť BONTEMPI už od počiatku 60. rokov pracuje na vývoji dizajnového bytového nábytku. Spoločnosť BONTEMPI má...

Designový rozkládací stůl Wonder

Lakovanou podnož vybíráte z mnoha krásných a mezi klienty oblíbených barev. Vypíchnout musíme především odstíny zlaté, stříbrné, nebo lesklé černé. U stolové desky můžete vybírat z matně lakovaného dřeva, skla či skla anti-scratch.

Základní délka stolu je 170 cm, rozložitelný na 250 cm.

Stůl Wonder využijete zejména v jídelnách, nicméně skvěle poslouží i jako jednací stůl do luxusních konferenčních a jednacích místností. Velmi populárním je kombinace stolů s komodami od Bontempi. Tyto sety se totiž velmi pěkně materiálově i designově doplňují a díky této vlastnosti při designování Vaší jídelny nemůžete udělat chybu.

Špičkový materiál

Italská značka Bontempi se proslavila nejen špičkovým designem, ale zejména vysoce kvalitními a speciálními materiály, na které klade silný důraz. Informace využívaných o materiálech naleznete ZDE. Všechny zmíněné materiály máme ve formě vzorkovnice fyzicky k nahlédnutí na našem showroomu v Praze-Karlíně. Nabízíme i možnost zapůjčení a zaslání těchto vzorků na dobírku poštou.

Vítejte ve světě BONTEMPI

Naši architekti a designéři vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Kontaktujte nás!

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška 750
Hmotnosť 157
Objem balenia 0,80
Záruka 24
Rozmer / priemer stolovej dosky 1700x1060, 2500x1060
Maximálny rozmer / priemer stolovej dosky 2500x1060
Žiaruvzdornosť Áno
Katalóg
WONDER.pdf
Catalogue_NEWS 2019.pdf
Catalogue_Vernissage 2018.pdf
Registrujte sa doprofizóny
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE