Stolička Sally s drevenou podnožou

Cena za kus bez DPH
29 640 CZK
Cena za kus vrátane DPH
35 864CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
71 729
Dostupnosť: Do 6 týždňov
Minimálne objednateľné množstvo: 2 ks
ks
 
prosím zvoľte
prosím zvoľte
Hide leather
Výrobca:
BONTEMPI - logo

BONTEMPI –Dizajnový bytový nábytok z Talianska Talianska nábytkárska spoločnosť BONTEMPI už od počiatku 60. rokov pracuje na vývoji dizajnového bytového nábytku. Spoločnosť BONTEMPI má...

Židle Sally s dřevěnou podnoží


Židle Sally,
od světoznámé italské společnosti Bontempi Casa! Úžasný moderní design dýchající luxusem s kapkou historie přenese do Vašeho interiéru pravou italskou eleganci!


Špičkový materiál


Italská značka Bontempi se proslavila nejen špičkovým designem, ale zejména vysoce kvalitními a speciálními materiály, na které klade silný důraz.

  • Čalounění vybíráte z několik barev kůže (s kontrastním proševem a nebo s proševem ve stejné barvě) - bílá, hořčicová, karamelová, černá apod. Do poznámky v objednávce nezapomeňte uvést vámi zvolenou variantu proševu.
  • Podnož je k dispozici s různch druhů dýhy (ořech, dub, jilm).

Všechny zmíněné materiály máme ve formě vzorkovnice fyzicky k nahlédnutí na našem showroomu v Praze-Karlíně. Nabízíme i možnost zapůjčení a zaslání těchto vzorků na dobírku poštou.

Doporučujeme


Židli Sally využijete zejména v jídelnách, nicméně skvěle poslouží i jako židle do restaurací apod. Naši architekti a designéři Vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Kontaktujte nás!

Šířka 540
Hloubka 590
Celková výška 850
Výška sedáku 490
Hmotnost 12,5
Objem balení 0,51
Balení 1
Záruka 24
Materiál dýha, kůže
Žáruvzdornost Áno
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty

Doprava zadarmo
Stolička Sally s kovovou podnožou
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE