Cena za kus bez DPH
6 730 CZK
Cena za kus vrátane DPH
8 143CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
8 143
Dostupnosť: Do 6 týždňov
ks
 
prosím zvoľte
Lakovaný kov
Lesklý černý kov
Speciální kovy
prosím zvoľte
Eco Leather - koženka
Lulú
Mambo
Technical velvet
Waterproof Nabuk
Waterproof printed Nabuk
Decó
Pure Virgin Wool
Velvet
Kůže Premium Nappa
Výrobca:
BONTEMPI - logo

BONTEMPI –Dizajnový bytový nábytok z Talianska Talianska nábytkárska spoločnosť BONTEMPI už od počiatku 60. rokov pracuje na vývoji dizajnového bytového nábytku. Spoločnosť BONTEMPI má...

Židle Tai

Čistá elegance

Židli Tai stvořila světoznámá italská společnosti Bontempi Casa a je ztělesněním úžasného moderního designu, který dýchá luxusem. Židle Tai přenese do vašeho interiéru pravou italskou eleganci!


Špičkový materiál


Italská značka Bontempi se proslavila nejen špičkovým designem, ale zejména vysoce kvalitními a speciálními materiály, na které klade silný důraz.

  • Kovovou podnož židle Tai vybíráte z mnoha krásných a mezi klienty oblíbených barev. Vypíchnout musíme především odstíny zlaté, stříbrné nebo patinované mosazi.
  • U čalounění židle si můžete vybrat z několika kvalitních materiálů - od látky Mambo, Lulu, až po kvalitní kůži a čistou vlnu. Čalounění židle je k dispozici i v provedení z látky či kůže zákazníka.

Všechny zmíněné materiály máme ve formě vzorkovnice fyzicky k nahlédnutí na našem showroomu v Praze-Karlíně. Nabízíme i možnost zapůjčení a zaslání těchto vzorků na dobírku poštou.

Doporučujeme


Židli Tai využijete zejména v jídelnách. Zkombinovat ji můžete například se stolem Tom či Artistico. Čisté linie židle perfektně doplní jakýkoliv stůl typu solitér a díky této vlastnosti při zařizování vaší jídelny nemůžete udělat chybu.


Naši architekti a designéři Vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Kontaktujte nás!

Šířka 460
Hloubka 580
Celková výška 990
Výška sedáku 460
Hmotnost 7
Objem balení 0,34
Balení 1
Záruka 24
Žáruvzdornost Áno
Katalóg
1385479667_TAI.pdf
3D prvky
Tai 40.12 TL004 M055.zip
Registrujte sa doprofizóny
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE