Vozík/stolík Chic

Cena za kus bez DPH
14 144 CZK
Cena za kus vrátane DPH
17 114CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
17 114
Dostupnosť: Do 6 týždňov
ks
 
prosím zvoľte
prosím zvoľte
Lakovaný kov
Lesklý černý kov
Speciální kovy
Výrobca:
BONTEMPI - logo

BONTEMPI –Dizajnový bytový nábytok z Talianska Talianska nábytkárska spoločnosť BONTEMPI už od počiatku 60. rokov pracuje na vývoji dizajnového bytového nábytku. Spoločnosť BONTEMPI má...

DIZAJN:
Bontempi Casa Team
Bontempi Casa Team

Our objective is achieving EXCELLENCE in every single thing we do, the continuous improvement of our quality standards, that reflects the Made in Italy EXCELLENCE. Every single day we work on new...

Vozík Chic


Vozík Chic
, od světoznámé italské společnosti Bontempi Casa! Úžasný moderní design dýchající luxusem s kapkou historie přenese do Vašeho interiéru pravou italskou eleganci!


Špičkový materiál


Italská značka Bontempi se proslavila nejen na špičkovým designem, ale zejména vysoce kvalitními a speciálními materiály, na které klade opravdu silný důraz. Informace o materiálech naleznete ZDE.

  • Lakovanou podnož vybíráte z odstínů zlaté, stříbrné, patinované mosazi apod.
  • U desky vozíku můžete vybírat ze skla, skla anti-scratch nebo SuperMarble

Všechny materiály máme ve formě vzorkovnice fyzicky k nahlédnutí na našem showroomu v Praze-Karlíně. Nabízíme i možnost zapůjčení a zaslání těchto vzorků na dobírku poštou.

Doporučujeme


Vozík Chci využijete zejména v obývacích pokojích, nicméně skvěle poslouží i jako odkládací stolek do pracovny či do kanceláře a jídelny. Naši architekti a designéři Vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Kontaktujte nás!

 

Šířka 810
Hloubka 390
Celková výška 750
Hmotnost 65
Balení 1
Záruka 24
Žáruvzdornost Áno
3D prvky
Chic 08.40 M325 C183S L079 EXTRA_NERO EXTRA_INOX.zip
Registrujte sa doprofizóny
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE