Zostava stolíkov Igloo

Cena za kus bez DPH
19 298 CZK
Cena za kus vrátane DPH
23 351CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
23 351
Dostupnosť: Do 6 týždňov
ks
 
prosím zvoľte
Výrobca:
BONTEMPI - logo

BONTEMPI –Dizajnový bytový nábytok z Talianska Talianska nábytkárska spoločnosť BONTEMPI už od počiatku 60. rokov pracuje na vývoji dizajnového bytového nábytku. Spoločnosť BONTEMPI má...

Sada stolků Igloo


Sada stolků Igloo (2 ks)
, od světoznámé italské společnosti Bontempi Casa! Úžasný moderní design dýchající luxusem s kapkou historie přenese do Vašeho interiéru pravou italskou eleganci!


Špičkový materiál


Italská značka Bontempi se proslavila nejen na špičkovým designem, ale zejména vysoce kvalitními a speciálními materiály, na které klade opravdu silný důraz. Informace o materiálech naleznete ZDE.

  • Stolek je k dostání ve 3 variantách - čiré sklo, šedě lakované sklo či kombinace - černá na vnější straně + bílá na vnitřní straně.

Všechny materiály máme ve formě vzorkovnice fyzicky k nahlédnutí na našem showroomu v Praze-Karlíně. Nabízíme i možnost zapůjčení a zaslání těchto vzorků na dobírku poštou.

Rozměry

Sada obsahuje stolky v následujících rozměrech:

  • 48x44x38 cm
  • 40x40x36 cm

Doporučujeme


Stolek Igloo využijete zejména v obývacích pokojích, nicméně skvěle poslouží i jako odkládací stolky do pracovny či do kanceláře. Naši architekti a designéři Vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Kontaktujte nás!

Celková výška 380
Hmotnost 13
Záruka 24
Objem balení 0,14
Rozměr / průměr stolové desky 480x440
Maximální rozměr / průměr stolové desky 480x440
Žáruvzdornost Áno
Katalóg
1411398543_SCHEDA_TECNICA_IGLOO.pdf
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty

Doprava zadarmo
Stolík Igloo

Stolík Igloo

BONTEMPI12 035 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE