Stolná lampa Desk

Cena za kus bez DPH
7 582 CZK
Cena za kus vrátane DPH
9 174CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
9 174
Dostupnosť: do mesiaca
ks
 
Výrobca:
FRANDSEN - logo

Bestseller, legenda a ročník 1968. Umíme si vybrat, s kým začneme v Praze spolupracovat. Proto jsme zvolili společnost FRANDSEN . O společnosti FRANDSEN Tradice od roku 1968...

DIZAJN:
Benny Frandsen
Benny Frandsen

Benny Frandsen je dánský designer a majitel značky FRANDSEN. V roce 1966 vystudoval elektrické inženýrství a brzy si uvědomil, že od své práce vyžaduje mnohem víc. Proto založil svou vlastní...

Stolní lampa Cool


Zapáleným minimalistům rozhodně nesmí uniknout řada Cool. Čistý, jednoduchý design lamp od dánské společnosti Frandsen s nádechem industriálního stylu se stane položkou na vašem seznamu “Must have”.

 

Něco málo o lampě


Stolní lampa Cool je doplněna 180 cm dlouhým kabelem. Vzhledem k absenci stínítka lampa poskytuje přímé a jasné světlo. V naší nabídce naleznete 3 barevná provedené - měď, mosaz a černě lakovaný kov.


Využití

Kam s ní?


Všude tam, kde potřebujete jasnou dávku světla, je stolní lampa Cool jasnou volbou. Pořádně si posviťte na hromadu papírů na pracovním či studijním stole, umístěte ji do obývacího pokoje, kde vám bude věrnou společnicí při čtení dlouho do noci.

Chcete jiného člena cool party? Podívejte se na stojací lampu, nástěnnou lampu a závěsné osvětlení Cool.

Šířka 160
Hloubka 436
Celková výška 415
Hmotnost 2,2 (produkt)
Balení 1
Záruka 24
Materiál kov, plast
Katalóg
DESK TABLE LAMP - MODEL 2507.pdf
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty

Doprava zadarmo
Stolná lampa Desk, matná čierna
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE