Závesná lampa Ombre

Cena za kus bez DPH
7 301 CZK
Cena za kus vrátane DPH
8 834CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
8 834
Dostupnosť: do mesiaca
ks
 
prosím zvoľte
prosím zvoľte
Výrobca:
FRANDSEN - logo

Bestseller, legenda a ročník 1968. Umíme si vybrat, s kým začneme v Praze spolupracovat. Proto jsme zvolili společnost FRANDSEN . O společnosti FRANDSEN Tradice od roku 1968...

DIZAJN:
Guillaume Delvigne
Guillaume Delvigne

Guillaume Delvigne se narodil ve Francii, studoval na Univerzitě Designu v Nantes a později přesídlil na Univerzitu v Miláně. Svá studia dokončil v roce 2002 a rychle začal navrhovat své vlastní...

Závěsné osvětlení Honey


Med, léto, medovina. To vše vám může naskočit při pohledu na originální závěsnou lampu Honey od společnosti Frandsen. Designér Guillaume Delvigne se zřejmě inspiroval klasickým vzhledem dřevěné paličky na med a světe div se - díky svému neotřelému vzhledu lampa Honey vyniká mezi zástupem nudných lustrů.

Guillaume Delvigne

“Jako dítě jsem neustále kreslil a ve 14 letech jsem si uvědomil, že to je činnost, kterou chci dělat. Nikdy jsem svůj názor nezměnil. Zpočátku bylo mým cílem navrhovat auta a boty, ale později se mým cílem stal nábytek."

Desginer Guillaume Delvigne

Něco málo o lampě


Závěsnou lampu Honey nabízíme ve dvou velikostech - ⌀ 16 cm a ⌀ 26 cm a je opatřena 300 cm dlouhým závěsným kabelem. Díky lehce tónovanému sklu s jemným vzorem poskytuje lampa příjemné světlo.


Využití

Kam s ní?


Milovníkům medu či zapáleným včelařům uděláte lampou Honey jistě radost. Rozzáří jakýkoliv interér a dodá mu jistou dávku elegance a hravosti. Vyjímat se bude např. v obývacím pokoj, ložnici, nad jídelním stolem, v restauracích či kavárnách.

Celková výška 300, 415
Hmotnost 4 (produkt)
Balení 1
Záruka 24
Materiál kov, sklo
Průměr (mm) 250 - 350
Katalóg
OMBRE PENDANTS - MODEL 1624+1668.pdf
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty

Doprava zadarmo
Závesná lampa Ombre, 35 cm

Závesná lampa Ombre, 35 cm

FRANDSEN14 144 CZK
Doprava zadarmo
Závesná lampa Ombre, 25 cm
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE