Luxusní polohovacia pečovatelské kreslo na kolečkách GAVOTA G2

Cena za kus bez DPH
19 290 CZK
Cena za kus vrátane DPH
23 341CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
23 341
Dostupnosť: Na vyžiadanie
ks
 
prosím zvoľte
Divine
Duo
Keops
Minerva
Moon
Mystic
Otaru
Simira
Sublim
Toucan
prosím zvoľte
prosím zvoľte
prosím zvoľte
prosím zvoľte
Výrobca:
JECH - logo

JECH - kvalitní sedací nábytek z Čech Touha po dokonalosti nás každý den motivuje k lepší práci. Dovedla nás až na přední příčky výrobců nábytku. Od počátku však jako značka stojíme na třech...

Luxusní polohovací pečovatelské křeslo na kolečkách GAVOTA G2

Pohodlné a stabilní polohovatelné  pečovatelské  křeslo  na čtyřech otočných kolečkách s brzdou. Křeslo má masivní konstrukci z mořeného bukového dřeva, pevné nebo výškově stavitelné područky, čalouněný sedák a opěrák typu Comfort s přídavným podhlavníkem nebo bez. Opěrák a podnožka jsou polohovatelné sedící osobou.

Čalounění je snímatelné a je k dispozici v mnoha materiálových a barevných provedeních. Pod čalouněním sedáku je použit tekutinám nepropustný materiál, který chrání křeslo před protečením a poškozením. Ke křeslu lze objednat řadu doplňků pro zvýšení jeho funkčnosti: jídelní desku, držák na tiskoviny, držák berlí, infuzní podpěru ruky, infuzní stojan, držák sběrného sáčku na moč. Možnost přiobjednání náhradního potahu čalounění na vyžádání. Možnost doobjednání mezilýtkového klínu na vyžádání. 

Výbava zahrnuje další směrové kolo zajišťující přímý směr jízdy při zatížení křesla klientem. Součástí je výsuvná stupačka s protiskluzovou vrtstvou a madlo pro lepší manipulaci.

Pečovatelské křeslo GAVOTA bylo speciálně vyvinuto pro osoby se sníženou pohyblivostí a jeho cílem je usnadnit těmto osobám i lidem, kteří o ně pečují, život. Je řešeno jako modulární systém, s jehož pomocí lze přesně nakonfigurovat jeho konečnou podobu podle požadavků a potřeb každého uživatele. Je dokonalým pomocníkem v paliativní péči a péči o osoby nacházejících se v domovech důchodců, nemocnicích, domovech s pečovatelskou službou a denních stacionářích.

Křeslo GAVOTA splňuje nejvyšší standardy pro tento druh sedacího nábytku. Spojuje vysoce kvalitní design a dokonalé provedení s pohodlím a relaxací a přitom vysokou funkčností a praktičností. Svou kvalitou a vybaveností uspokojí i nejnáročnější uživatele.

Šířka 760
Hloubka 800 / 1500
Celková výška 1140
Výška sedáku 470
Balení 1
Záruka 24
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE