Táckaka Jellies

Cena za kus bez DPH
1 027 CZK
Cena za kus vrátane DPH
1 243CZK
Celková cena s DPH (4 ks)
4 971
Dostupnosť: do mesiaca
Minimálne objednateľné množstvo: 4 ks
ks
 
prosím zvoľte
Výrobca:
Kartell - logo

Kartell – umelý materiál s emočnými rysmi V roku 1949 v Miláne vzniká nová talianska firma KARTELL, ktorej pôvodným zameraním je výroba a predaj plastových komponentov pre automobilový...

DIZAJN:
Patricia Urquiola
Patricia Urquiola

Patricia Urquiola se narodila ve španělském Oviedo. Studovala fakultu architektury na technické univerzitě v Madridu, kde promovala v roce 1989. V letech 1990-1992 byla asistentkou na kurzech...

Designový plastový tác Jellies

Pro luxusní stolování

Tento kousek vznikl pod hlavičkou světoznámé designérky Patricie Urquioly. Díky jedinečným vzorům vynikají překrásné reflexní vlastnosti materiálu. Kolekce Jellies nabízí široký výběr elegantního, ale zároveň originálního nádobí. Díky paletě nabízených barev lze vytvářet různorodé kombinace a prostřít opravdu stylově. Tak uspořádejte hostinu pro své blízké a uvidíte, že hosté budou obdivovat nejen vaše kulinářské umění. Rozměr tácu je 36 x 25 x 2 cm (šířka x hloubka x výška). 

 

Vítejte ve světě Kartell


Sháníte pro své prostory nábytek a designové doplňky, kterou jsou elegantní, hravé a nevšední? Pak jste na správném místě. Italská společnost Kartell se proslavila produkty, které jsou nejen plně funkční, ale také oku lahodící. V jejím portfoliu najdete nejen křesla, židle, stolky, osvětlení, pohovky, ale také zrcadla, vázy či sklenice a talíře. Kartell se také proslavil svým manifestem „Kartell Loves The Planet“, které si dává za cíl využívat nové materiály, které se dají snadno obnovit a nemají negativní dopad na planetu. Na trh přišla také s novým materiálem Polykarbonát 2.0, který je založený na bázi obnovitelného polymeru druhé generace.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šírka 365
Hĺbka 250
Celková výška 20
Hmotnosť 4 x 0,55 / 2,57
Objem balenia 0,008
Balenie 1
Záruka 24
Materiál technopolymer
Katalóg
Jellies.pdf
catalogue2019.pdf
Katalog Kartell 2021.pdf
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE