Kreslo KAYAK nízký operadlo výškově stavitelné

Cena za kus bez DPH
16 120 CZK
Cena za kus vrátane DPH
19 505CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
19 505
Dostupnosť: Do 6 týždňov
ks
 
prosím zvoľte
Planet
Cura
Skill/Secret
Trevi
Xtreme
Bond
Esedra
ExtremaAU
ExtremaIKON
Fenice
Hitch
Repetto
Pravá kůže
Výrobca:
KASTEL - logo

KASTEL – Komfort a dizajn z Talianska KASTEL je dynamická spoločnosť so zjednotenými výrobnými schopnosťami, ktorá pôsobí v oblasti dekorácie interiéru. Výrobky značky KASTE L predstavujú...

Výškově stavitelné křeslo KAYAK s centrální podnoží

Moderní design v dokonalém provedení

Elegantní čalouněná židle KAYAK značky KASTEL s nízkým opěrákem a centrální podnoží zaujme otevřeným a zaobleným tvarem skořepiny. Vysoký komfort poskytuje pevný vnitřní ocelový rám s výplní z kvalitní polyuretanové pěny. Skořepina je čalouněná v látce, kožence či kůži v mnoha materiálových a barevných provedeních dle vašeho výběru z aktuálního vzorníku. Vybírat můžete z nabídky čalounění se zvýšenou odolností proti požáru a voděodolných materiálů či textílií s antibakteriální úpravou. Široká nabídka podnoží umožňuje přizpůsobení židle typu interiéru. Centrální hliníková podnož se zabudovaným otočným a výškově stavitelným mechanismem je zakončena čtyřramenným hliníkovým křížem s kluzáky.

Osobitá kolekce KAYAK

Moderní a velmi dekorativní křeslo působí, jako kdyby do našich interiérů přišlo z budoucnosti či z vesmírných korábů Hvězdných válek. Můžete si vybrat z mnoha variant úprav detailů: výšku opěráku, způsob prošívání, typ podnože či provedení čalounění v jednobarevné či dvoubarevné verzi. Ať už zvolíte kteroukoli variantu, budete určitě spokojeni. Certifikát CATAS garantuje dodržování platných norem EU na bezpečnost, pevnost a trvanlivost nábytku.

Univerzální modely KAYAK využijete v domácí jídelně i na konferencích. Skvěle zapadnou do bytových či kancelářských interiérů, veřejného prostoru, restaurací či hotelů. Kromě pestré nabídky čalounění kolekce nabízí také širokou škálu povrchových úprav pevných nebo otočných podnoží. Křesla se současným minimalistickým designem poskytují pohodlí a povýší každé setkání o příjemný zážitek. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šírka 810
Hĺbka 700
Celková výška 720 - 790
Výška sedadla 370 - 440
Hmotnosť 15
Objem balenia 0,50
Balenie 1
Záruka 24
Žiaruvzdornosť Áno
Katalóg
Kastel-Kayak-technicky-list-3D.pdf
katalog KA_Brochure_Book-03_2021.pdf
3D prvky
Kastel-Kayak-3D.zip
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty

Doprava zadarmo
Kreslo KAYAK s otočnou podnožou
Doprava zadarmo
Kreslo KAYAK stredný operadlo
Doprava zadarmo
Kreslo KAYAK vysoké operadlo jednobarevné
Doprava zadarmo
Kreslo KAYAK nízký operadlo
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE